Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    551

  • booyaka

    343

  • MiddleClass

    317

  • Ratamahatta

    285

Koja bi to prica bila, dva nova trenera digli ekipe iz mrtvih i vezali po dve pobede.

 

Cemu tacno sluzi onaj kostur zvani Kemba Voker, ne moze da prebaci 7 minuta na utakmici.

Link to comment

Ne mozes ni da ih zajebavas posle ovako izgubljene utakmice, zamisljam da su Djusa i Avram pravili onakve gluposti u poslednja 3 minuta, pa tacno bih razbio i laptop i ruter i kablove bih iscupao. 

  • Hvala 1
Link to comment

Joj ovaj pajac je dobio najveću pozornicu za svoje budalesanje pored aut linije

 

Posle dobrog tabanja 30 min, poslednja četvrtina u Kneževini priličan hrkljuš

Link to comment

Pocetak sezone /posle 2 / 5 / 7 kola                            
real    5.3    /    4    /    3.6    /    3.5
barsa    9    /    9    /    6.7    /    6.5
monako    7    /    10    /    10    /    8.5
fener    9    /    9    /    10    /    9
oly    9    /    9    /    9    /    10
pao    7    /    10    /    17    /    15
partizan    15    /    17    /    23    /    21
makabi    15    /    15    /    19    /    23
milano    12    /    12    /    14    /    25
efes    13    /    17    /    18    /    25
zvezda    21    /    21    /    25    /    30
valensija    40    /    38    /    28    /    30
virtus    65    /    50    /    50    /    40
zalgiris    40    /    35    /    30    /    45
bajern    45    /    40    /    45    /    60
baskonija    50    /    50    /    80    /    65
alba    200    /    500    /    500    /    500
asvel    220    /    500    /    650    /    500
 

Link to comment

Prerano je, ali menscini da je Monako igracki najjaci, da kojim slucajem njini igraci nose dresove nekog tradicionalnog powerhouse-a tipa Makabi, titula k'o iz picke.

Ovako ce biti cupavo, em ce ih sudije prcati, em je moguce da opet coukuju kao protiv Olimpijakosa proletos iz dosta razloga (pre svega jer su skorojevicki klub nenaviknut na osvajanje i pobedjivanje, ima tu jos mnogo mleka da se pije)

Iza njih Real, Fener, Makabi i Barsa

Medjutim teren... Montekarlovcani imaju najbolji mix svega i svacega u pevcu - mogu i za 2 i za 3 i do samog kraja, ima energije i ne mnogo veterana, ima i talenta i mesa, ima i likova koji istovremeno imaju i talenta i mesa, a od svega sto sam gledao do sad mi izgledaju kao defanzivno najpotentnija ekipa,

Obradovic s kosom bi zgazio sve s tim alatom, a celavi... videcemo. Navijam da osvoje posto Zvezda sigurno nece, a Partizan bas i ne mora. :D

Neke timove jos nisam ni gledao (oglavnom ovi sto nisu igrali jos protiv komunjara, tipa Alba, Efes, Valensija, Milano), i svima nesto ogromno fali. Zalgirisu fali napadackog talenta, Bajernu isto, Partizanu fali defanziva, Zvezdi fali sve, Baskoniji isto... Ne mogu da se nacudim kako je Virtus do pre neki dan imao 5-1, meni uz Asvel (koji vise nije kanta kao sto je bio ocigledno, odlicno sto su nam legli na pocetku kad su bili ABAligas) deluju kao najlaksa ekipa za punjenje do sada, to je jedini poraz zbog kog sam se iznervirao, ocekivao sam da cemo dobiti tamo

Grci ce se kapiram podici kako sezona bude isla 

Edited by Ratamahatta
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...