Jump to content
IGNORED

Španija i Katalonija


Lord Protector

Recommended Posts

Мислим да ниси схватио. Пјесми не фали апсолутно ништа, него је само стављена као контра примјер да има и добрих.

 

A to da

Link to comment

Puđdemon tvitovao link na članak u kojem se sudbina Milovana Đilasa poredi sa današnjom situacijom u Kataloniji.

 

 

A ma ne, ne, ne, nije čitao Miru Bogdanović  :fantom:  ^_^

Link to comment

ja razumeo samo "de puta espana"

Žena je Katalonka, a lik Španac?

 

@Bojan

 

Tako sam i ja razumeo. Ovaj lik što je to snimio kaže da je to kad ova kaže "puta espanja" stavio da mu bude alarm na telefonu.

 

Ima i ovo:

 

Link to comment

Kad god gledam Italijane ili Špancce kako se svađaju uvek mi smešno :D Traje sat vremena, umesto:

 

- Šta je bilo

- Šta šta je bilo?

 

Bam

Edited by MancMellow
Link to comment

Sinoć se na mitingu unionista okupilo tek par hiljada ljudi. Sad, pošto centralne vlasti stalno govore o većini građana (misli se na većinsko raspoloženje protiv nezavisnosti) u Kataloniji, krenule su neke fore "šta radi većina građana"

 

Većina građana demonstrira na ulicama

 

Većina građana šeta psa

 

 

Link to comment

 

 

"Apoyamos la postura al Gobierno español", señaló Angela Merkel, que reclamó una "solución que tenga como base la constitución española", tal y como ya ha pedido en ocasiones anteriores en los últimos días.

 

Andja opet o Ustavu.

 

Kostunica uvek u pravu na dugi rok.  :)  

Trebalo je samo cekati da se stanje u svetu promeni.

Edited by Budja
Link to comment

ja razumeo samo "de puta espana"

Žena je Katalonka, a lik Španac?

 

@Bojan

 

Ne, suprotno. Dernja se na njega zato što je "diskriminiše jer je Andalužanka*", pa mu kaže da je ona Španjolka, a on jebeni Katalonac, i da se sere na Republiku Kataloniju i sve njih. Ovo na kraju kaže svima da pogledaju šta im piše u ličnoj karti, piše "jebena Španija" (a ne Katalonija). 

 

*Andalužani u Kataloniji otprilike imaju status Bosanaca u Sloveniji

Edited by Halvard
Link to comment

Neki se izgleda fino zabavljaju, unionisti pod Scream maskama nocu obilaze kuce vodja secesionista.

 

U subotu se odobrava u Parlamentu cl.155 (limitiranog vida, pitaj boga, sta im to znaci), ke vidimo sta ce sve lepo da se izdesava.

Link to comment

Dobro, ti si na bezbednoj udaljenosti :D

Pamet u glavu i dupe u okean  :P btw, meni ovo sve izgleda, kao da su svi secesionisti, van ovih katalonskih, zaseli uz kokice i cekaju sta ce da se izdesava. 

Ovde na Kanarima, jedva i da se prica o tome.

Link to comment

Ne, suprotno. Dernja se na njega zato što je "diskriminiše jer je Andalužanka*", pa mu kaže da je ona Španjolka, a on jebeni Katalonac, i da se sere na Republiku Kataloniju i sve njih. Ovo na kraju kaže svima da pogledaju šta im piše u ličnoj karti, piše "jebena Španija" (a ne Katalonija). 

 

*Andalužani u Kataloniji otprilike imaju status Bosanaca u Sloveniji

 

E jbg, opet ispadoše Španci živčani, a ovi cool.

 

Sad vidim i što su se odmah uhvatili Slovenije.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...