February 5, 20188 yr Just now, Miljenko said: Dobar pocetak File, no sledi i drugo poluvreme. Posebno je teska za NE protivnike poslednja cetvrtina
February 5, 20188 yr pa ne sme kaciga u kacigu i to u slepoočnicu, kako to možeH2h se ne kaznjava kada udaraju runnera. Pravila stite receivera, passera, tj defenceless igrace.
February 5, 20188 yr Sta pricaju ovi jbte... Hvala gleadocima koji javljaju...Kristl Karington...ne znam da li su vam to prava imena... Edited February 5, 20188 yr by Frank Pembleton
February 5, 20188 yr 7 minutes ago, Miljenko said: 1/5 Promako mi taj jedan. Stvarno lose igraju. Edited February 5, 20188 yr by Nesh
February 5, 20188 yr Cemu ovi rizicni dugacki pasovi, kada ih razbijas trcanjem i odgovara ti da trosis vreme ?
February 5, 20188 yr 1 minute ago, Geo said: Cemu ovi rizicni dugacki pasovi, kada ih razbijas trcanjem i odgovara ti da trosis vreme ? Na ovo nikada neces dobiti odgovor...
February 5, 20188 yr 1 minute ago, valter said: Na ovo nikada neces dobiti odgovor... Retoricko pitanje ...
Create an account or sign in to comment