Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NFL 2017

Featured Replies

Eaglese ne volim ni kad pevaju "Hotel California", a kamoli kad igraju fudbal. S druge strane BB je naš, zato za Patse naravno. 

  • Replies 1.3k
  • Views 78.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

kome su naklonjeni forumaši večeras
 
meni fila nekako simpatičnija


:lol: kakvo pitanje

Bilo bi lepo da DL Phile uradi ono sto su Giantsi onomad kad su svako malo tokom SB patosirali Brejdija. Nisam siguran da ce tako i biti, verovatnije mi je da uzimaju Patsi, FG Gostkowskog 3 sekunde pre kraja.

Naklonjen sam PHI , samo što mislim da će NEP da nekako nađe način da pobedi jbga...


...shiit has hit the fan....

ja ću valjda prvi put u životu navijati za eaglese. i mislim da dobijaju naši.

1 minute ago, Zinedine Zidane said:

 


:lol: kakvo pitanje

Bilo bi lepo da DL Phile uradi ono sto su Giantsi onomad kad su svako malo tokom SB patosirali Brejdija. Nisam siguran da ce tako i biti, verovatnije mi je da uzimaju Patsi, FG Gostkowskog 3 sekunde pre kraja.
 

 

meni simpa i jedni i drugi, al sam ja površni gledalac. fila je underdog, pa zato za njih

2 minutes ago, omiljeni said:

ja ću valjda prvi put u životu navijati za eaglese. i mislim da dobijaju naši.

otprilike

Eaglesi su naravno odvratan tim, ali ni blizu Patrotsa. po cenu trpljenja Grandija, ipak Eagles

Navijam za NE, dobijaju Eaglesi. :D Kvota da uzimaju 2.65. :dry:

Steta je sto tu nije Wentz.

 

Renne, jel si uplatio? :D

19 hours ago, Frank Pembleton said:

Hall of Fame, Class of 2018: Randy Moss, Brian Urlacher, Ray Lewis, Brian Dawkins, Terrell Owens, Jerry Kramer, Robert Brazile and Bobby Beathard.

 

BDawk i Donny Mac, igraci zbog kojih sam i poceo da navijam za te koje navijam.

 

Necu se izjasnjavati pre kraja tekme, samo cu reci da izgoreh ko zna koliko unazad, a jos vise od 3 sata do utakmice...

 
BDawk i Donny Mac, igraci zbog kojih sam i poceo da navijam za te koje navijam.
 
Necu se izjasnjavati pre kraja tekme, samo cu reci da izgoreh ko zna koliko unazad, a jos vise od 3 sata do utakmice...

Svaka vam čast za ovu sezonu.
Ipak vam je HC proveo jedno vreme vatajući beleške u dobrom klubu [emoji16]

Sinoc je popularni traktorista drzao moleban za nase na nagovor njegovog jelte dugogodisnjeg backupa. :D

20 hours ago, Frank Pembleton said:

Hall of Fame, Class of 2018: Randy Moss, Brian Urlacher, Ray Lewis, Brian Dawkins, Terrell Owens, Jerry Kramer, Robert Brazile and Bobby Beathard.


...shiit has hit the fan....

 

nikad gora klasa, urlacher 0 prstena, dawkins 0, to 0, moss 0...

mislim, odlični igrači, top level igrači u svom prajmu, urlacher i moss jedni od najboljih ikada na toj poziciji, ali ništa u vitrini, jbg.

 

ne znam da li gledate program pred sb, ali evo upravo shaggy sa stingom. bolje da su pustili našu didi da objasni neke stvari...

 

1 hour ago, Nesh said:

Navijam za NE, dobijaju Eaglesi. :D Kvota da uzimaju 2.65. :dry:

Steta je sto tu nije Wentz.

 

Renne, jel si uplatio? :D

Nisam, jako sam loše rapoložen nekih privatnih stvari radi, mislim da neću ni gledati

1 hour ago, omiljeni said:

ja ću valjda prvi put u životu navijati za eaglese. i mislim da dobijaju naši.

Eto.I oborio si onaj forum....

24 minutes ago, renne said:

Nisam, jako sam loše rapoložen nekih privatnih stvari radi, mislim da neću ni gledati

 

E bre...drži se!

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.