Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

jebo ga otac, jeste upoznati sa konceptom navijanja?

 

ja sam navijao za Francusku... moguce je da je to donekle uticalo na moju objektivnost?

 

ali evo, par argumenata, uz pokusaj objektivnosti: ITA je bila daleko odbrambenije orijentisana od FRA, i otud, posljedicno, daleko siledzijskija... sjecam se kako je kanavaro odmah na pocetku skoro nokautirao Anrija jednim bodichekom, i da se ovaj poslije skoro nije vidio na toj utakmici...

 

i normalno, vec poznata prica kako je onaj psihopata i ulicar od materacija isprovocirao Zidana, i lisio FRA najboljeg igraca u posljednjih par minuta i u penalima

Link to comment

Slazem se, ali ne verujem da bi to uticalo na rezultat. Doduse, jeste sutirao i dao penal. U svakom slucaju, nije Zidanovo iskljucenje nista tu promenilo, jer bi Trezege svakako bio medju izvodjacima.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Pravda bi bila i da je Materazzi dobio zatvorsku kaznu za sve sto je radio sevcenku i ostalima.

+1

Link to comment

Prljavi, odvratni, lopovski i defanzivno orijentisani žabofazi, mafijaški sinovi, unuci i ostala tugujuća rodbina su zasluženo uzeli titulu 2006.godine. Igrali su fenomenalnu odbranu čitavo prvenstvo, jedini gol iz igre su zabili sami sebi.

 

Sve to kažem usprkos onom penalu protiv Australije gdje su apeninske sjecikese uradile ono što najbolje raditi znaju i zašto su i dobile priznanje od vlastitih istražnih organa ubrzo nakon prvenstva.

Link to comment

ma odlicno su igrali zabari, cak nisu licili na sebe, u smislu da su prilicno napadali.

sto ne umanjuje ogavnost u pojavi najprljavijeg svih vremena.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...