Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

Uživo na stadionu ili u trenutku kad se dešavalo putem malog ekrana?

 

Piksijev prvi gol Špancima na SP u Italiji. I naravno bog himself Englezima drugi gol na SP u Meksiku.

Edited by ljakse
Link to comment
  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

2 hours ago, 189- said:

neko na netu rece da mu je ovo jedan od najlepsih golova koje je video uzivo, pa sam morao i ja razmisliti koji je najbolji gol koji sam video uzivo...

 

bilo je tu golova drogbe, essiena, lamparda, ronaldinha, messija, ronalda prvog i drugog....pa james rodriguez, maxi rodriguez, cahill, van bronkhorst sa proslih svetskih...sigurno sam zaboravio jos brdo golova, imam uzasnu memoriju...bogami, svakako je ovaj gol u samom vrhu...

 

sutra cu bolje razmisliti.

 


Ona golcina protiv Urugvaja je cista fantazija i savrsenstvo, isto mislim i za Maxija protiv Meksika 2006. Pixy takodje genijalstina, bukvalno je napravio majmunima sve oko sebe. Rivaldo protiv Valensije, dupli pas Yorke - Cole protiv Barse (pravljenje majmuna u 2 dodira), Sukerov lob protiv Danske na EP 96, Umtiti za Lion protiv Totenhema, tad sam prvi put cuo za njega, savrseni udarci. 

Link to comment

yuri djorkaef za inter protiv rome, slična pozicija kao van basten protiv rusa samo makazicama.

 

to je treće mesto. drugo je pomenuti van basten protiv rusa, prvo bez dileme maradona slalom protiv engleza.

 

od naših van konkurencije mance protiv kju pi ara, sigurno i pikse protiv španije, mada je blizu i savićević za zvezdu protiv kelna, onaj snimak iza gola kad lopta prozuji u kontra ugao, golman kratak za miimetar.

 

usput, jedan od zvezdinih golova koji mi je ostao u sećanju je musemićev protiv panatinaikosa.

Edited by MocaVukotic
Link to comment
5 hours ago, Peter Fan said:

Da upadnem kao padobranac: Van Basten protiv SSSR. Mada je i gorenavedeni Piksijev tu negdje i Negrete na SP '86.

 

Bravo sa Negrete-a. Taj mi je ostao u sjecanju (vjerovatno sam prvi put vidio makazice) + Maradona protiv engleza i CZ-e. Lob protiv CZ-e mi se dojmio i radi publike (aplauz cijelog stadiona).

Link to comment

Od tih petom, ovaj je ubedljivo najbolji, Bayern poprima petardu, titula Wolfsburga sa sve Dzekom, Misimovicem i Grafiteom, kao da je juce bilo kad sam gledao, a trenutno deluje kao SF.

 

 

 

Sto se tice ostalih, ima tu mali milion, subjektivno je. Jos neke da dodam na pomenute gore, Bergkamp protiv Newcastle-a, ili Argenticima na SP '98 (i Owen im je dao odlican, sta sam ja sve mislio da ce on postati tada), Henry protiv Uniteda, Zidane u finalu CL. Na primer meni su favoriti izvan 16m, Scholes i volej protiv Aston Ville ili recimo Ronaldinho tek kad je presao u Barcu i prva zvanicna utakmica kad ga je Sevilla poprimila, ono kad iscekujes sta ce da uradi, a on ga odmah onako tresne... :hail: 

Link to comment
43 minutes ago, MiddleClass said:

Najljepsi gol mora biti iz voleja. Nema atraktivnijeg poteza...

+1

 

ove zajebancije petom, makazicama i sl. su neozbiljne

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...