Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

52 minutes ago, Bustin said:

Da bude u reala

 

Ništa ga neće preporučiti za Real kao trica na Nou Campu.

 

@Vice President Inter je imao kvalitetan tim, ali lošiji od Barce, Reala, Uniteda i Chelsea. Na kraju krajeva, jedva su grupu prošli (Balotelli :lol: protiv Rubina), a protiv Barce (bez Messija i Ibre) u gostima izgubili 2-0 u utakmici u kojoj se činilo da Barca ima 98 posto posjeda lopte. Mourinho je tad u nokaut-fazi muški odradio Ancelottija, Pepa i Van Gaala do titule.

Link to comment
  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

4 minutes ago, Majo said:

Valverde dolazi u Siti posle Pepa.

 

Samo brendan!

 

Potpredsedniče jel si prebacio te utakmice intera iz arhaičnog dvd formata? Ili ono brišeš prašinu sa plejera svaki put kad ti do veličine intera? :fantom:

 

Link to comment
50 minutes ago, ArleKino said:

 

Ništa ga neće preporučiti za Real kao trica na Nou Campu.

 

@Vice President Inter je imao kvalitetan tim, ali lošiji od Barce, Reala, Uniteda i Chelsea. Na kraju krajeva, jedva su grupu prošli (Balotelli :lol: protiv Rubina), a protiv Barce (bez Messija i Ibre) u gostima izgubili 2-0 u utakmici u kojoj se činilo da Barca ima 98 posto posjeda lopte. Mourinho je tad u nokaut-fazi muški odradio Ancelottija, Pepa i Van Gaala do titule.

 

Losiji od Chelsea? Ni u snu. Real i United su ispali tako da su irelevantni. Barsa jeste bila jaca, ali ne u svim linijama, i drugi su ih izbacivali na taj nacin, evo recimo Juve prosle godine, to je slican odnos snaga.

Edited by Meazza
Link to comment

stvarno notorne budalaštine. da je izgubio 0-2 u revanšu, inter bi ispao od barse (bilo 3-1 u milanu), navođenje poseda lopte kao nekog dokaza nečega takođe. nije bio bolji od chelsea, a dobio ih u obe tekme (obično gori pobeđuju, jel). cesar, lucio i samuel nisu mogli gol da prime (pustili su 3 gola u 7 eliminacionih tekmi), na sredini rotacija cambiasso, stanković, motta, desna strana maicon i zanetti, ispred njih sneijder, tada odmah uz messija i kristinu, gore eto, milito i pandev. verovatno jedina rupa je tu bio chivu  na levom beku... stvarno jbt, kao da je to bilo šezdes druge, a ne pre 8 godina. igraš finae nečega protiv bajerna, i od starta je jasno da bajern nema šta da traži, toliko je ta pobeda bila rutinska. pa da, i nije to bio neki tim, mnogo je lepše gledati recimo siti-pskurac.

Link to comment

pa stvarno kao da je bilo 62, sad treba da raspravljamo da li je to što su primili samo 3 gola, zbog toga kako ih je Murinjo utegao, ili zbog  kvaliteta igrača. ne verujem

sa drugim trenerom ti igrači ne bi primili  3 gola i ne bi uradili ništa bitno, kao što i nisu sa drugim trenerima

 

pa kod njega je  Milito Balboa kidao, jel treba još nešto dodati sa kakvim timom je čovek uzeo titulu

 

 

Edited by levi
Link to comment

Meni je prva asocijacija na taj tim, bas Milito; solidan napadac, ali ni blizu kvaliteta, za Real ili Barsu. Cvrsta, borbena ekipa, koja je mogla izaci na crtu bilo kome. Zasluzeno su uzeli; i ja sam imao utisak, da Bayern nema nikakve sanse u finalu.

Ako se trazi srecno osvajanje, primer za to je Chelsea; das gol iz jedinog krstenog suta, nakon prekida (sto i najkilavija ekipa moze da realizuje, uz malo srece), uz promasen penal protivnika (i jos jedan pride u polufinalu).

Link to comment

Da, los je igrac Milito. :lol: Drugi strelac lige posle Ibre u jebenoj Djenovi je bio (24 gola na 31 utakmici). U Spaniji drugi strelac lige posle Nistelroja kad je igrao za Saragosu koja je te sezone ispala. Samo to je dovoljno da se skapira koji je to rasni spic bio, a ovde se potcenjuje pa se jos naglasava sa kim je Murinjo morao da osvaja titulu. :lol: Ne, stvarno, nema vise smisla.

Link to comment
14 minutes ago, Miljenko said:

Meni je prva asocijacija na taj tim, bas Milito; solidan napadac, ali ni blizu kvaliteta, za Real ili Barsu. Cvrsta, borbena ekipa, koja je mogla izaci na crtu bilo kome. Zasluzeno su uzeli; i ja sam imao utisak, da Bayern nema nikakve sanse u finalu.

Ako se trazi srecno osvajanje, primer za to je Chelsea; das gol iz jedinog krstenog suta, nakon prekida (sto i najkilavija ekipa moze da realizuje, uz malo srece), uz promasen penal protivnika (i jos jedan pride u polufinalu).

 

Celzi je par puta pre toga bio na korak od osvajanja, ono klizanje Terija mislim da je navijacima Celzija kao Mijatova precka. Ovo posle im se vratilo, istina na malo cudan nacin, sa trenerom pocetnikom i okrnjenom ekipom, ali izgurali su na srce i uz nesto srece, da.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...