Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

4 minutes ago, ArleKino said:

 

Ja mnogo mrzim Mourinha, ali sam navijao da Inter uzme klempu zbog gospodina Javiera Zanettija i nikog drugog.

 

Međutim, taj Inter je sa svim tim nesumnjivo vrhunskim igračima u suštini bio selektiran od otpadaka Bayerna (Lucio), Reala (Sneijder i Cambiasso) i Barcelone (Eto'o) uz solidne igrače tipa Julio Cesar, Materazzi, Thiago Motta...i Mourinho je to sve uklopio u tim koji je Chelsea (uzeli duplu krunu u Engleskoj i postavili rekord po broju datih golova u jednoj ligaškoj sezoni), Barcelonu i Bayern nanizao na putu do krune. Teže od toga nije moglo.

 

To su sve bili dosta stari igraci, ali premazani i prepuni iskustva. Zato se Inter posle i raspao kad su prestareli. To ne znaci da i dalje nisu bili vrhunski, a sam znas kakva je politika Reala i slicnih timova. I ona je zapravo smislena jer iako se Inter jeste okoristio tom situacijom, to je bila katastrofa za klub na duze staze, sto vidimo evo sada.

Link to comment

To sam i ja hteo da spomenem, ali reko shvatiće se kao sitničarenje a tu lš zaista smatram ogromnim uspehom. Realno, platio je inter debelo to murinjovo kupovanje instant kvaliteta za ogromne pare (tu pre svega mislim na plate).

 

Ne plašim sektaše (pošto ima slične tendencije i sa junajtedom). Oni su prebogati i mogu 16 alexisa i zlatana da podnesu bez problema.

Link to comment

nadam se da pajac nece da primeni taktiku "zadovoljan sam minimalnim porazom" kao nedavno protiv pepare

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...