Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Nejmar nije imao sa kim da igra. A zajebo sam se kad sam mislio da PSG nema sredinu, oni ustvari nemaju ni odbranu. 
Uglavnom, Real je pritisno opasno u drugom poluvremenu nakon sto je PSG bio mnogo bolji celu tekmu, tako da "rezultat iz real". Pokazalo se da Bejl moze da ustane i nakon 6-mesecne kome i dodje pravo na teren i da mnogo znaci.

Edited by JohnnyD
Link to comment

Kaže mi drugar da je u Marseju trenutno vatromet i slavlje na ulicama. E sad, da li je to zbog Zidana ili što ne vole PSG :)

 

Zidan je dosta rizikovao poslednjih desetak minuta kada je umesto igrača koji kvare igru i vrše presing ubacio krila, igrače koji uglavnom igraju samo napad. Isplatilo se.

Ne bih se složio da PSŽ nema sredinu i odbranu, to je baš fino skockan tim napravljen da uzme CL. Biće odlična tekma i u revanšu.

Edited by Mark Rothko
Link to comment

Marseille, sta reci. Na tribini su mnogo inventivniji. Prosle godine su poslije Barcelone su samo napisali, "6-1: rêvons plus grand" (deviza PSG-a). To je bilo odlicno.

Edited by borris_
Link to comment

PSG moze da zabode dva komada, ali ce da primi barem jedan. Sanse za prolaz su male. Real je kesa ove godine, ali zna da igra ovakve dvomece, posebno nakon dva razlike.

Link to comment
11 minutes ago, JohnnyD said:

Nejmar nije imao sa kim da igra. A zajebo sam se kad sam mislio da PSG nema sredinu, oni ustvari nemaju ni odbranu. 
Uglavnom, Real je pritisno opasno u drugom poluvremenu nakon sto je PSG bio mnogo bolji celu tekmu, tako da "rezultat iz real". Pokazalo se da Bejl moze da ustane i nakon 6-mesecne kome i dodje pravo na teren i da mnogo znaci.

 

Real pritisnuo u drugom poluvremenu ? Pa oni do 80. minuta u drugom nista nisu radil. Bale igra vec 2 meseca i po meni malo neopravdano ga kritikuju.

 

Ma tu se moralo naci mesta za Draxlera takdoje.

Link to comment
Just now, Grandilof said:

 

Real pritisnuo u drugom poluvremenu ? Pa oni do 80. minuta u drugom nista nisu radil. Bale igra vec 2 meseca i po meni malo neopravdano ga kritikuju.

 

Ma tu se moralo naci mesta za Draxlera takdoje.

Ne znam da li smo gledali istu utakmicu, ali igrale su se viktorije dobrih 15 minuta pre drugog gola reala. Ogromna nadmoc Reala na sredini, znaci PSG bukvalno nije presao centar. 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...