Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

4 hours ago, mozzer said:

Zato ne ubace vise Grbu u klub... ako nista on je veliki partizanovac i ima tu ludacku energiju...

šta će nam on? da pičkara i glumi ludilo? bio sjajan igrač itakoto ali kako bi doprineo to mi nije jasno

neka ga tamo gde je sad..

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, bradilko said:

šta će nam on? da pičkara i glumi ludilo? bio sjajan igrač itakoto ali kako bi doprineo to mi nije jasno

neka ga tamo gde je sad..

Ma dobro, mislio sam ko je sve vec u Klubu ne bi nista falilo da se i njemu nadje neka funkcija, ali okej. Ali nije on odnosno to problem, nego ko vodi KK Partizan i nepostojanej bilo kakvog plana ili strategije... bilo bi sjajno da me demantuju

Edited by mozzer
Link to comment
53 minutes ago, Ricma said:

Musli je rezerva u Bambergu, dok za Borisa ne znam. Znam da je presao kod nekih Francuza pre dve godine.

vidi on stvarno presao u bamberg

a najbolje da ce biti rezerva radosevicu

 

kako je bese pravilo u el? moze da natupa od 16 kola ili nema pravo nastupa ako je igrao za drugi el klub?

Link to comment
15 minutes ago, Mark Rothko said:

 

Hehe

 

jel vas to dule blokira?

 

19 minutes ago, pbg12345 said:

kako je bese pravilo u el? moze da natupa od 16 kola ili nema pravo nastupa ako je igrao za drugi el klub?

 

ne bi ga uzimali nemci da ne moze evropu. deon thomson je imao transfer iz galatasaraja u zvezdu prosle sezone, secas se vec...

 

gagulici sledi neki duzi ugovor s obzirom da ga misko najavljuje i na doceku 2019-te?

Edited by cvrlle
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...