Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Just now, theanswer said:

vujošević ukanalio partizan, vujošević potpisao klobučara, vujošević kriv za cedevitu

 

meni ovo smešno kad se vidi šta je vujošević sve uradio za Partizan. potpisao klobučara a ovamo napravio gomilu igrača. izgubio od cedevite na jednu loptu sa lopta terena, a ovamo odveo onakav roster na final 4. ukanalio Partizan a ovamo ga izvadio iz kanala i osvojio 13 titula zaredom, ugasio zvezdi košarkaški klub bukvalno. nastavite niz.

+1

dežurni krivac

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa ne, u svakoj raspravi o vujoševiću se spominje jebeni jaka klobučar, nema greške. ali to je toliko nebitno i toliko je offsetovano drugim angažmanima da mi je prosto smešno da se o tome uopšte i raspravlja. 

 

partizan je ukanaljen jer je sistem u srbiji takav da bez države ne možeš da funkcionišeš na tom nivou. vujoševićeva greška je bila što je on mislio da će to da traje doveka i onda je čupao i grebao da se nekako održi iako je pad bio neumitan. razumem da ga sa druge strane mrze zbog kuknjave, čupanja i grebanja, al da ga grobari pljuju zbog toga, to ne razumem. jer nije čupao i grebao za sebe samo, nego za Partizan

Link to comment
56 minutes ago, theanswer said:

vujošević ukanalio partizan, vujošević potpisao klobučara, vujošević kriv za cedevitu

 

meni ovo smešno kad se vidi šta je vujošević sve uradio za Partizan. potpisao klobučara a ovamo napravio gomilu igrača. izgubio od cedevite na jednu loptu sa pola terena, a ovamo odveo onakav roster na final 4. ukanalio Partizan a ovamo ga izvadio iz kanala i osvojio 13 titula zaredom, ugasio zvezdi košarkaški klub bukvalno. nastavite niz.

 

Igrao je kuci, imao je bolji tim i izgubio je. 

Link to comment
4 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Hiljadu puta je odgovarano na ova pitanja, i opet se ljudi pitaju.

 

Za sve igrace i visinu njihovih ugovora su odgovorni bili PSD i Dule dok su zajedno vodili klub. Niko drugi. Pa tako npr. Dule dovede igraca za oko 100k, pa posle godinu dana ga ne zeli vise u klubu iako je pod ugovorom, pa onda kurvinski poruci po drugome (jer sam ne sme licno to da uradi) da se na njega vise ne racuna. I onda taj igrac, koji nije primio ni kinte za prvu sezonu, i pritom ceka bebu, bude izbacen na ulicu. I onda odluci da nas tuzi naravno. E to su Duletove metode, tako se on ophodio prema drugima, prozivao druge, pa je kosmicka pravda sto je i sam dobio tu porciju na kraju.

 

Za ugovor sa Marfinom (tada Centro bankom) odgovorni su Jovica Pavlovic i Dule. I to je vec receno, ali ce verovatno opet neko da postavi pitanje..

 

2 hours ago, theanswer said:

pa ne, u svakoj raspravi o vujoševiću se spominje jebeni jaka klobučar, nema greške. ali to je toliko nebitno i toliko je offsetovano drugim angažmanima da mi je prosto smešno da se o tome uopšte i raspravlja. 

 

partizan je ukanaljen jer je sistem u srbiji takav da bez države ne možeš da funkcionišeš na tom nivou. vujoševićeva greška je bila što je on mislio da će to da traje doveka i onda je čupao i grebao da se nekako održi iako je pad bio neumitan. razumem da ga sa druge strane mrze zbog kuknjave, čupanja i grebanja, al da ga grobari pljuju zbog toga, to ne razumem. jer nije čupao i grebao za sebe samo, nego za Partizan

 

Suština je ista. Dule je bio nerealan, rokao je nemilice nove igrače, nabijao je ugovore, menjao ih kao čarape a što se tiče isplate očekivao je da država "uskoči".

 

Link to comment

Ne znam zašto bi bilo koja strana trebalo da ga mrzi zbog ovog ili onog, priča se o faktima. Fakat je doneo dosta KKP, ali ga je isto tako (kao i Džaja FKCZ) i ukanalio. Obojica su se ponašali kao da posle njih ne postoji ništa.

Link to comment

Nikakvo poređenje Džajića i Vujoševića nije moguće, jer prvi je aboliran a Dule da je imalo nekih indicija o mahinacijama, odavno bi vukao bukagije...

...mada ovo za igrača koji je čekao bebu i na koga nije računao, je do sada nenajebiva osuda za zlog Dukljanina, još i kosmička pravda paaa jebote :wacko:

Link to comment
5 minutes ago, zakintos said:

Nikakvo poređenje Džajića i Vujoševića nije moguće, jer prvi je aboliran a Dule da je imalo nekih indicija o mahinacijama, odavno bi vukao bukagije...

...mada ovo za igrača koji je čekao bebu i na koga nije računao, je do sada nenajebiva osuda za zlog Dukljanina, još i kosmička pravda paaa jebote :wacko:

 

Hehe, pretpostavljam da se zajebavaš za ovo boldovano, poznato je da u pravnoj državi Srbiji svi obavezno najebu zbog mahinacija.

Drugo, nije stvar u tome. Poređenje je vrlo moguće, u smislu da su obojica najzaslužniji za uspehe svojih klubova, ali su se malo zaigrali u sultanizmima, i ubeđenjima da će to da traje večno. Koliko su dali, toliko su i sjebali.

Link to comment
2 hours ago, ZokiAsov said:

 

Igrao je kuci, imao je bolji tim i izgubio je. 

 

Nemoj zajebavati, cska je tri puta gubio od olimpijakosa na fajnal foru, to je kosarka, desava se to u tekmama na ispadanje. To je u velikoj semi stvari nula realno, mislim zameriti to je bezveze ako vec niko ne spominje izbacivanje makabiha u plejof seriji na 3 dobijene sto je nemerljivo teži zadatak

Link to comment
6 minutes ago, zakintos said:

ne svi obavezno, naravno, samo oni koji su se zamerili trenutnoj vlasti

 

Daj neki primer, stvarno ne mogu da se setim da ovde iko najebava zbog mahinacija.

Link to comment
7 minutes ago, ljakse said:

 

Daj neki primer, stvarno ne mogu da se setim da ovde iko najebava zbog mahinacija.

eto ti Džaja, pa posle aboliran, onda onaj pokojni Bata iz Vojvodine... ono ima ih a realno malo njih se i zameraju...

 

Link to comment

Pa nije glupo. Razlika je samo u tome što je Džaja polupismeni senilni starac, a ovaj kao prdi još nešto po medijima. Poenta je da su obojica uradili velike stvari za svoj klub (usput se okoristivši o državu debelo), a pritom ostavili klub u dubiozi, pošt im naravno nije padalo na pamet da će isti postojati i posle njih.

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...