Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

5 minutes ago, Milogled Bluff said:

On je bio deo tog menadzmenta i uprave koji nisu radili svoj deo posla kako treba. Da ne spominjemo ugradjivanje u transfere, sto su mnogi smatrali normalnim, jer, zaboga, on je stvorio sve te igrace

on je bio deo menađmenta ako je to uopšte i postojalo jerbo isti nije radio svoj posao.

mnogi igrači su dolazili isključivo zbog rada sa dujanom i sve što je ulazilo u taj paket.

otkad je on oteran partizan ima fantastičnu upravu koja samo duma kako da bude druga iza državnog projekta

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Milogled Bluff said:

Jebiga, to sto smo u poziciji da nam je drugo mesto plafon je dobrim delom njegova zasluga

 

Zanimljiva logička vratolomija.....

Link to comment
2 minutes ago, Milogled Bluff said:

Jebiga, to sto smo u poziciji da nam je drugo mesto plafon je dobrim delom njegova zasluga

ne slažem se.evo danilović je nagrađen za izuzetan doprinos,toša,šilobad takođe.

doduše nije tu dujan već nekoliko sezona.. počupali bi se već otkad je on oteran da su iole sposobni pobrojani a tu je i podrška države

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

 

Zanimljiva logička vratolomija.....

 

Nikakava vratolomija, samo cinjenice. Ili mozda mislis da je ostavio klub u perfektnom stanju kada je oteran?

Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

ne slažem se.evo danilović je nagrađen za izuzetan doprinos,toša,šilobad takođe.

doduše nije tu dujan već nekoliko sezona.. počupali bi se već otkad je on oteran da su iole sposobni pobrojani a tu je i podrška države

 

To je vec druga stvar. Ne kazem da su oni sto su dosli posle njega i PSD-a i ovi sad ista sposobniji

Link to comment
17 minutes ago, Milogled Bluff said:

On je bio deo tog menadzmenta i uprave koji nisu radili svoj deo posla kako treba. Da ne spominjemo ugradjivanje u transfere, sto su mnogi smatrali normalnim, jer, zaboga, on je stvorio sve te igrace

 

Ja nemam dokaze za to da je on ucestvovao u upravljanju i transferima ali isto tako mislim. Ne verujem kao sto rekoh da se on bavio iskljucivo vodjenjem  treninga i utakmica  a da su o visini ugovora igraca i poslovanju  kluba odlucivali psd tosa  i silobad.

Link to comment
1 minute ago, Milogled Bluff said:

 

Nikakava vratolomija, samo cinjenice. Ili mozda mislis da je ostavio klub u perfektnom stanju kada je oteran?

 

Ne mislim da je ostavio klub u perfektnom stanju kad je oteran, kao što ni ne mislim da je on glavni i odgovorni krivac za to stanje u kom je klub bio.

Uostalom, u međuvremenu su došli novi ljudi i uprava, a klub je još u gorem stanju. 

 

U našem ataru, profesionalni KK ne može imati uspeha bez ozbiljne podrške grada/države. E tu možemo kriviti Vujoševića pošto nije legao na rudu kad je trebalo....?

Link to comment

Vujosevic je trebalo da dobije cedevitu  na fajnal foru  u areni. Nismo smeli da dodjemo u situaciju da trojka nolana smita sa pola terena odlucuje, nije bilo razloga za to. Pitanje je kako bi se stvari odvijale da smo tu pobedili.

Link to comment

To za pocetak, sa trenerskog aspekta. A zatim, sa aspekta nekoga ko se u klubu pitao za mnogo vise od same struke, da ne iritira politicare prozivkama u fazonu drzava je nekom majka a nekom materina. Iste one politicare kojima je isao na konvencije ili sta vec.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

u kosarci se placa po ugovoru, a ne po ucinku. uostalom, dule je sam odgovoran za mnogo lose ugovore koje klub nije mogao da isplati

Za ovaj deo se potpuno slazem, da.

 

Isto za ovo sto pise Bradilko da u kljucnom trenutku KK Partizan nije dobio podrsku drzave koju je zasluzio (odnosno uprava nije odradila svoj deo posla), a na koju je verovatno racunao. I to je to. Usledila je inercija i stvaranje gubitaka.

 

I zato sam apsolutno za ciste racune i dugu ljubav - davati onolike Ugovore igracima koliki mogu da se isplate. Pa za sta god je to dovoljno. A pre toga da se na neki od pomenutih nacina pokusa regulisati dug.

Link to comment

Sa ove distance mislim da je Cedevita samo ubrzala neumitno. Zvezda je od 2011-te bolji i organizovaniji klub od Partizana, nije više moglo da se krpi koliko smo bili šuplji.

Link to comment

đaba je to kad se vučić za nešto pita.iritirao ga ili ne on će po svome kao i u drugim stvarima.

to protiv cedevite jeste greška i dujanova i igrača ali neka bude samo dujanova ali zar bilo ko misli da bi to mnogo promenilo  u budućnosti za koju znamo kakva je bila namenjena partizanu i već je uveliko počela.

već tada su počela podmetanja države

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...