Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

8 minutes ago, keitel said:

Sa ove distance mislim da je Cedevita samo ubrzala neumitno. Zvezda je od 2011-te bolji i organizovaniji klub od Partizana, nije više moglo da se krpi koliko smo bili šuplji.

Bold - Abs.

 

Sad ko je bolji i organizovaniji klub... od uprave Partizana nije tesko biti organizovaniji. Uz ovakav sistem finansiranja i nepostojanje odgovarajucih novcanih nagrada u evropskoj kosarci ne vidim nacin da nasi Klubovi takmicarski igraju EL u buducnosti... Zvezda je igrala ove 2-3 sezone ali i oni su napravili nove gubitke... jednostavno nije realno uz ovakav sistem da se igra EL - to je moje misljenje... dok se nesto ne promeni...

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

34 minutes ago, Milogled Bluff said:

 

Nikakava vratolomija, samo cinjenice. Ili mozda mislis da je ostavio klub u perfektnom stanju kada je oteran?

Kontradiktorno ti je ovo...

Ko je taj što ga je oterao? Što ga nisu ostavili da kusa gorke plodove njegovog rada?

Cenim da bi imao više sluha da vodi ekipu, ali ne. Odlučeno je da se u nešto maglovito uđe sa mladim i neiskusnim trenerom, pa se onda probalo sa kuso i repato, A sve to košta i ti raskinuti ugovori i lutanje, a Dule kilo i nešto dana nije u Partizanu, a i dalje mu se lepi etiketa "glavni i odgovorni" a Picousti se smeje iza gospodina Ostoje.

 

 

Link to comment

ne bih da se mesam ali mi deluje da branite nesto neodbranjivo...to mi deluje isto kao kad uhvatim sebe da branim Dzaju pa se posle setim u kakvom nas je sranju ostavio

Link to comment
48 minutes ago, mozzer said:

Bold - Abs.

 

Sad ko je bolji i organizovaniji klub... od uprave Partizana nije tesko biti organizovaniji. 

 

To svakako. Nego se tema u jednom kratkom trenutku vratila na sportski aspekt - Vujošević je znao da pogriješi kada je procjena nekih igrača u pitanju, skauting je takođe znao da podbaci. Ali što se tiče mogućnosti tima sa kojim je raspolagao, na kraju svake sezone iz njega je izvlačio 120%. Možda je izuzetak plej of protiv Pešićeve Zvezde u prvom mandatu. Cedevita je bila specifična tekma po mnogo čemu.

Link to comment

Mene interesuje ko je, imenom i prezimenom, potpisivao te razne klobucare za visoke sume novca i po čijem nalogu se to radilo.?

To je to. Ništa više i ništa dalje. Posle odgovora na ovo pitanje dalja rasprava postaje nebitna.

 

Link to comment

Najveći promašaji su se desili za vrijeme Vlade Jovanovića. Sad, koliko je radio samostalno, nemam pojma. Klobučar, Čakarević..Za Đekića važi priča da ga je dotični preporučio. Murić je, recimo, pružio manje od onoga što se očekivalo u odnosu na cijenu i reputaciju, ali ni blizu veliki bust kao recimo Majstorović prošle godine.

Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Mene interesuje ko je, imenom i prezimenom, potpisivao te razne klobucare za visoke sume novca i po čijem nalogu se to radilo.?

To je to. Ništa više i ništa dalje. Posle odgovora na ovo pitanje dalja rasprava postaje nebitna.

 

 

Hiljadu puta je odgovarano na ova pitanja, i opet se ljudi pitaju.

 

Za sve igrace i visinu njihovih ugovora su odgovorni bili PSD i Dule dok su zajedno vodili klub. Niko drugi. Pa tako npr. Dule dovede igraca za oko 100k, pa posle godinu dana ga ne zeli vise u klubu iako je pod ugovorom, pa onda kurvinski poruci po drugome (jer sam ne sme licno to da uradi) da se na njega vise ne racuna. I onda taj igrac, koji nije primio ni kinte za prvu sezonu, i pritom ceka bebu, bude izbacen na ulicu. I onda odluci da nas tuzi naravno. E to su Duletove metode, tako se on ophodio prema drugima, prozivao druge, pa je kosmicka pravda sto je i sam dobio tu porciju na kraju.

 

Za ugovor sa Marfinom (tada Centro bankom) odgovorni su Jovica Pavlovic i Dule. I to je vec receno, ali ce verovatno opet neko da postavi pitanje..

Link to comment

dujan je bio trener deceniju i stalno klobučar,klobučar. ajde više! pa znamo to

koliko se ovde hvalio 1 trener bez angažmana a pravio je epske promašaje svake sezone i nije jedini..

znamo da su tih godina i drugi imali jake ugovore ali nekima su isti opraštani

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

dujan je bio trener deceniju i stalno klobučar,klobučar. ajde više! pa znamo to

koliko se ovde hvalio 1 trener bez angažmana a pravio je epske promašaje svake sezone i nije jedini..

znamo da su tih godina i drugi imali jake ugovore ali nekima su isti opraštani

 

 

 

Kakve veze ima 1 trener bez angažmana i ugovori koje su neki drugi imali sa tim da je Vujošević ukanalio Partizan?

Link to comment
22 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Za sve igrace i visinu njihovih ugovora su odgovorni bili PSD i Dule dok su zajedno vodili klub. Niko drugi. Pa tako npr. Dule dovede igraca za oko 100k, pa posle godinu dana ga ne zeli vise u klubu iako je pod ugovorom

 

Ovo je Vujoševićev ekskluzivitet ili šta? 

 

Priče koje sam ja slušao od košarkaša Partizana u to vrijeme su nešto drugačije, ali nebitno. Otprilike ćemo se složiti da kinte nije bilo.

Link to comment

vujošević ukanalio partizan, vujošević potpisao klobučara, vujošević kriv za cedevitu

 

meni ovo smešno kad se vidi šta je vujošević sve uradio za Partizan. potpisao klobučara a ovamo napravio gomilu igrača. izgubio od cedevite na jednu loptu sa pola terena, a ovamo odveo onakav roster na final 4. ukanalio Partizan a ovamo ga izvadio iz kanala i osvojio 13 titula zaredom, ugasio zvezdi košarkaški klub bukvalno. nastavite niz.

Edited by theanswer
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...