Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

Imao sam trilemu koga da izaberem za kapitena: KdB-a, Bentekea ili Lukakua. Kakav uzas od kola.

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Beskorisni belgijski balvan

 

A moraš da ga držiš u timu jer mu u proseku 1,5M nemača pojma stavlja traku, pa te svaki njegov gol spušta za milion pozicija overall  <_<

Link to comment

Nisam ni sumnjao da ce Lukaku da promasi penal sad kad sam ga kupio i dao mu traku.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Isto, samo sam ja iskoristio i wc da dovedem tu bukvu i brata mu hrasta (pogbu). Smrt fantaziju.
Link to comment

Nisam ni sumnjao da ce Lukaku da promasi penal sad kad sam ga kupio i dao mu traku.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Isto, samo sam ja iskoristio i wc da dovedem tu bukvu i brata mu hrasta (pogbu). Smrt fantaziju.
Link to comment

Skapirao sam kako se vrše izmene i kako se menja formacija ????. Naravno, revolucionarnu taktiku sa 1 špicom iskoristio sam da na klupi ostavim Mitrovića i Ayewa, dok poen po poen skuplja mlađani Aguero. Ipak, ako Ali da sutra 4 do 6 golova, pobeda mi je u džepu.

Link to comment

Meni su prva dva kejnarina kola ubila volju za životom, a ne za fantazijem. To pucaju stative, prečke, to se ulazi se iz šanse u šansu...samo neko ko ga je tek doveo može ovako da piše :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...