Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja mislio da si ti vec batalio, a da ti tim sastavlja macka  :o mislim, kako inace objasniti koriscenje bench boosta u drugom kolu?

Edited by Calavera
Link to comment

meh, bb je precenjen čip. na papiru mi je ceo tim imao fine fikčurse™ pa sam okinuo bb da se ne bih cimao oko odlučivanja koga da stavljam na klupu. katastrofalno je ispalo al nije da mi je nešto mnogo žao. al zato Hezus © je :isuse: :isuse: :isuse:

Link to comment

Zar nemamo prećutni dogovor da se pravimo da nismo videli to? Ipak je malkin nekad bio ozbiljan igrač, malo poštovanja nije na odmet :(

 

inače 39 poena bjačez!  :cool:

Link to comment

ja mislio da si ti vec batalio, a da ti tim sastavlja macka  :o mislim, kako inace objasniti koriscenje bench boosta u drugom kolu?

Objasnjava se tako sto se usrao od mene kako drugacije.

Link to comment

inace toloo, prevarante, ako slucajno zaboravi na kraju kola da ti urucim cestitku, racunaj da vec jesam!

Hvala. Ova nemoralna pobeda ce mi verovatno biti jedina ove sezone, osim ako nekog ne prevarim i za drugi wc.

Link to comment

Klasika, poraz za jedan poen :lolol:, pa mjku ti jbm da ti jbm. Sta se desava sa ovom debilnom igrom? Napravio sam 5 transfera i nigde mi ne stoji koliki mi je minus, a kad hocu da ubacim WC trazi da napravim jos transfera  :wacko: .

Link to comment

Па направи, активирај и онда врати кога си хтео од почетка. :fantom:

 

Поред твог меча, још један фантастичан судар у Бетону: последњи и претпоследњи у првом колу одиграли 52:51. Арле успео да одбрани 4 бода предности од Жезуса и Де Брујнеа. :o

 

И ево једна ситна подршка за све који су заборавили да сезона има 38 кола и да нема места очајању после само два кола. Ово је тим прошлогодишњег победника у оверолу: https://fantasy.premierleague.com/a/team/28412/event/2

Link to comment

KdB juče igrao dosta povučeno nije baš bio puno u prilikama ... posle vajldkardisanja nakon prvog kola, nemam nikog iz Citija u timu, a verovatno bi trebalo nekog da imam. Juče Silva bio najkonkretniji, Aguero igra u nekoj anti-formi,

 

onaj dečkić iz Evertona odličan a 5 dinara košta ...

Link to comment

Posle sumorne subote, nisam bas ocekivao ovakav rasplet. Ipak Moj (ili kako god se zove onaj junak iz Hadersfilda) i Moreno :ziga: mi na kraju donese prvu pobedu ove sezone. Tome je doprineo i slab ucinak Daddy Coolovog kapitena Jesusa. U sledecem kolu protiv Meraklija. Idemo dalje...

Link to comment

Tek sad vidim da sam se zahvalio Morenu na ucinku u ovom kolu. Boze me sacuvaj, Alonso je taj koji je zasluzio naklon do poda.

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Link to comment

Napravio sam sest transfera i dalje mi ne pokazuje minus? Sta se desava sa igrom, cini mi se da sam ranijih godina imao uvidu u to sa kolikim hendikepom krecem.

Link to comment

Ne pokazuje minus sada, pokazace ti ga na pocetku kola, kad odrade update. Sada ti samo pise sa desne strane, kada odes na My Team, koliko si transfera napravio u kolu. Tamo gde ti pise i vrednost tima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...