Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

znamo mi gde igramo al dajte taj jebeni kod, liga krece.

ko je crvrle? :feil:

 

dobar dan gospodine  :nobles:  ja sam crvrle  a vi jos jedared pardonirajte sto vas nismo na vreme udostojili koda  :frust:

da li prepoznajete jos nekog sa onog gore skracenog spiska i mozete li nam vi resiti misteriju ko gde pripada, posto ocigledno nisu svi kao vi vicni da razluce da li su za brod ili su za tonbe. 

u najkracem mogucem roku ce vam biti pm-ovan kod. oprastajte jos jedared ako boga znate. hvala!

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

E nije frka..hocem ja da se sigram ali ne zelim nekome da komponujem brige na konto toga. 

 

Prosle sezone bejah medju poslednjima u valjda poslednjoj ligi, tako da shodno tome parkirajte. Fino se oblacim, lepo mirisem i jeftin sam za odrzavanje. Kad se smislite gde mi je mesto, sibnite mi kod i ja cu da skarabudzim ekipu cim pre. 

 

Merci :)

Link to comment

Ne komponujes nikom brige, SNARC, ti si jedan fini mladic. :) Samo obecaj da ces sledece sezone da zapamtis ime lige i plasman na kraju. :)

 

Skatabudzi ti ekipu vec sad, pa posle samo udjes u ligu.

 

Nikad vise vas necu pustiti da se sami organizujete. :isuse: (Ovo nije upuceno SNARC-u.)

Link to comment

Cvrlle, nemam ni ja nameru da se zadrzavam. Ispod casti mi je da vodim bilo sta sem Premera. :p

 

Staro prorocanstvo kaze: "Ko jednom sutne Prslina iz lige, spominjace mu to citavog zivota." Ovo nema veze s diskusijom, nego samo da spomenem, za one koji mi ne vide potpis.

Link to comment

Ovo biranje rangova podseća na Klub iz mog grada, oni stalno ispadaju iz lige i onda se fuzionišu sa nekim klubom iz kraja koji zadovoljava sledeće kriterijume 1) iz mesta je manjeg od našeg a u blizini 2) u rangu iznad Kluba je. Fuzija funkcioniše tako što taj manji klub da mesto u takmičenju a Klub sve ostalo što uključuje i naziv, plus uzme tom klubu sve ostalo i pretvori ga u svoj trening centar, a ovi se nakon par godina smore pa se samoosnuju ponovo.

Edited by Svarog
Link to comment

Ovo biranje rangova podseća na Klub iz mog grada, oni stalno ispadaju iz lige i onda se fuzionišu sa nekim klubom iz kraja koji zadovoljava sledeće kriterijume 1) iz mesta je manjeg od našeg a u blizini 2) u rangu iznad Kluba je. Fuzija funkcioniše tako što taj manji klub da mesto u takmičenju a Klub sve ostalo što uključuje i naziv, plus uzme tom klubu sve ostalo i pretvori ga u svoj trening centar, a ovi se nakon par godina smore pa se samoosnuju ponovo.

 

Link to comment

Koliko će brod da se ljulja ove godine, nemam ni jednog igrača celzija u ekipi a i ovih ruksinovih fali jer ne znam koji će mid uopšte da igra. Odbranu ni nemaju pa ni ne gledam.

 

U Redsa samo ganci sa izbeljenim kljovama da valja I njega sutnuli u att. Kutinjo ode a Milner penal izvođač na klupu.

 

Pevci stara priča malo delija malo Sony Ericsson a u kljuse vere nemam.

 

Mrzim te igro <3

Link to comment

Ponuda 8+ veznjaka deluje baš mršavo. U drugom delu prošle sezone sam uglavnom igrao 3-5-2 sa finim uspehom, čini mi se da će to ovaj put malo teže ići.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...