Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

a sta bi s onim da mora da se postuje, koliko, 50 puta za vreme sezone ili letis iz lige? pa da, cim uvidjavnici stignu u beton, pravila se menjaju dok si reko keksla  :fantom:

 

Било је раније да не може да се избори промоција/игра у Премеру ако се не пише на топику, али је Геи увео преседан када је престао да пише на јавном делу форума. Бетон је био отворен за све, са идејом да ће се навући.  :evil:

 

A recite bruke da prslin ne uzme beton? :fantom:#bremefavorita

 

ФК West Ham се увек бори да избори опстанак, тако да сам у наступајућој сезони већ остварио свој циљ. :fantom:

Link to comment

Sve koji ne znaju gde treba da igraju treba banovati s fantazija na godinu dana. :twak:

 

Cvrlle, posalji pm-ove svima sa onog spiska i pitaj znaju li gde treba da igraju.

 

Ako je vec tako ozbiljno, onda bolje da se ja ne igram sa vama. Niti sam toliko opsednut niti mogu da doprinesem osecaju uzbudjenja koje izgleda ova igrica izaziva. 

 

Svima koji se igraju, puno srece zelim svakako :)

Link to comment

Sve koji ne znaju gde treba da igraju treba banovati s fantazija na godinu dana. :twak:

 

Cvrlle, posalji pm-ove svima sa onog spiska i pitaj znaju li gde treba da igraju.

 

То је ”пет кандидата за два места”. Ваљда би требало по неком пласману, а не ко се први јави. 

 

Мислим, тако је бар било док су се знала нека правила. :fantom:

Link to comment

Ako je vec tako ozbiljno, onda bolje da se ja ne igram sa vama. Niti sam toliko opsednut niti mogu da doprinesem osecaju uzbudjenja koje izgleda ova igrica izaziva.

 

Svima koji se igraju, puno srece zelim svakako :)

Ma zezam se za banovanje, zato je tu emotikon. :) Ali cudno mi je da 5 ljudi ne zna u kojoj ligi treba da igraju, tj. da li su prosle sezone ostali u ligi, ispali, ili su promovisani.

 

I ovo sto Prslin kaze, nije ko se prvi javi, nego na osnovu plasmana. Nisam mislila tako, Prsline, nego da ih pita, mozda se neko seti gde treba da bude.

Edited by Tolaa
Link to comment

Ako je vec tako ozbiljno, onda bolje da se ja ne igram sa vama. Niti sam toliko opsednut niti mogu da doprinesem osecaju uzbudjenja koje izgleda ova igrica izaziva.

 

alberteinstein1.jpg

 

:fantom:

Link to comment

Ako je vec tako ozbiljno, onda bolje da se ja ne igram sa vama. Niti sam toliko opsednut niti mogu da doprinesem osecaju uzbudjenja koje izgleda ova igrica izaziva. 

 

Svima koji se igraju, puno srece zelim svakako :)

 

Добар дан, господине. Да ли имате неколико минута да попричамо о нашој лиги која је спаситељ од брига? Из ње нема испадања, у њој нема притиска, не чешете се раменима са фантази снобовима из виших геј лига... Једном речју - милина. Ако желите, проследићу вам код за улазак у Бетон, нашу лигу без брига.  :thumbsup:

Link to comment

Добар дан, господине. Да ли имате неколико минута да попричамо о нашој лиги која је спаситељ од брига? Из ње нема испадања, у њој нема притиска, не чешете се раменима са фантази снобовима из виших геј лига... Једном речју - милина. Ако желите, проследићу вам код за улазак у Бетон, нашу лигу без брига. :thumbsup:

Ma on je stari igrac, zato je meni bezveze da ga bacimo u tvoju rupu ako treba da igra sa nama ozbiljnim igracima u Brodu. :p

Link to comment

Ma on je stari igrac, zato je meni bezveze da ga bacimo u tvoju rupu ako treba da igra sa nama ozbiljnim igracima u Brodu. :P

 

Е, Toлооо, баш чудно да си се јавила баш када сам на нету налетео на скраћени снимак твоје прошле сезоне: 

 

pYNqCq5.gif

Link to comment

Sve koji ne znaju gde treba da igraju treba banovati s fantazija na godinu dana. :twak:

Cvrlle, posalji pm-ove svima sa onog spiska i pitaj znaju li gde treba da igraju.

znamo mi gde igramo al dajte taj jebeni kod, liga krece.

ko je crvrle? :feil:

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...