Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

25 minutes ago, Прслин said:

Смејем се на нервној бази. :biggrin:

Много ми је лоше. :biggrin:

jel da da ti je nedostajao fantazi prošle sezone?

#gdesegasinalog

#calaverukenjasamotako

Link to comment

pa jel reko konte da ce rotirati, i to bas hazarda istakao kao glavnog kandidata? ko ti je kriv sto nisi slusao :sleep:

a bice vremena i da ja zakukam, ovi sto igraju danas ce ionako pauzirati sledece kolo...

Link to comment

Док се остатак фудбалског света бавио досадним Ситијем и небитним Стерлингом, ја сам рифрешовао Ливерпул и Стоук у страху да ће Питерс да га да. 

Али, да кренем од почетка. Десило се нешто. У ствари, десило се неколико ствари.

Бог фудбала Салах кога имамо цењени противник и ја дао је два гола, чиме је противников Питерс са 2 пао на 1 бод. Онда је дивни, млади, наивни Мората, противников капитен, добио жути и тиме му је скинуо још два поена. То је довело до резултатског преокрета.

Још увек не смем ништа да тврдим иако су утакмице завршене и по резултату бих рекао да сам победио. Али, очекујем унапред легендарни хорор који ће да услед после краја свих утакмица, ужас који ће ми следити крв, неправду која ће од мене учинити бесног старца, а то је када мом капитену Жезусу за зеленим столом узму асистенцију и тиме ме отерају у лудило. 

Не верујем у ову победу док се не промени редослед у Бетону. 

Ужас, уништиће ме том асистенцијом коју ће поништити. :biggrin: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...