Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Covek s najlosijim tetovazama u ligi trenutno na 3 bonusa, bez ucinka, u 0-1 porazu. Jbt, ovaj je ludji od Fabregasa kad je grabio tri bonusa za jedan assist u pobedama tipa 10-2.

 

ko, Grob? neobjašnjivo, jbt. a zato Choftus-Leek  0 bonusa a dao gol... 1 bruka

 

Azaru poklon asistentcija, još 7 mu ulazi sa klupe od loftusa jer je firmino odmarao, ne može se protiv jakog džinksa :cry:

:lolol:  direktno dodao loptu strelcu gola neposredno pre nego što će strelac direktnim šutem na gol postići gol, otkad se za to daje asistencija :fantom:

i dalje imaš dvocifreno vođstvo i kukaš, stvarno ne razumem

 

edit. btw, ja da sam imao Kejna njemu bih dao traku, nemoj meni da kukaš :fantom:

Edited by malkin
Link to comment

Dodao, a onda Willian imao jedno 4,5 kontakta sa loptom i pretrčao sa njom 15 metara :) asistencija niotkuda taman za 3 bonusa

 

Ma gde kukam, uzvratio sam ti čestitke za pobedu :fantom:

 

 

edit. btw, ja da sam imao Kejna njemu bih dao traku, nemoj meni da kukaš :fantom:

Verovatno bih i ja , sad sam stavio Lukakari samo da bih se poklopio sa tobom

Edited by zoki
Link to comment

Covek s najlosijim tetovazama u ligi trenutno na 3 bonusa, bez ucinka, u 0-1 porazu. Jbt, ovaj je ludji od Fabregasa kad je grabio tri bonusa za jedan assist u pobedama tipa 10-2.

Mom protivniku taj tetovirani ulazi kao prva zamena sa "zasluzenih" 5 bodova a na sve to neprijateljev Azpi,takodje neobjasnjivo,preotima bod bonusa mom Salahu  :blink: ...i tako...nekad se zaista zapitam,ima li smrdljivije igre od ove  :mad:

Link to comment
Quote

Clement lost his captain Federico Fernandez before kick-off as the centre-half had returned to Argentina following the death of his father.

Sad tek vidim razlog zašto sam izgubio.. Verovatno bi taj CS presudio..

A da, sterling je jedno malo jadno i smrdljivo govance ali kao da to i nismo znali...

Link to comment
2 hours ago, malkin said:

:isuse: ono kad izgubiš cs u devedesetfakintrećem minutu iz penala... 

usrani fantazi, ništa ne ume tako lepo da pokvari vikend popodne

isto, plus mi juce i moreno izgubio cs i bonus pred kraj.

na kraju dobih jako do samog kraja™ tako sto se desilo nemoguce: sterling uzeo vise poena od sanea :ohmy:

Link to comment
2 hours ago, zoki said:

Sad tek vidim razlog zašto sam izgubio.. Verovatno bi taj CS presudio..

A da, sterling je jedno malo jadno i smrdljivo govance ali kao da to i nismo znali...

nisi zato, i sa njegovih 6 bih pobedio, samo malo manje komotno i ubedljivo :fantom:

Link to comment



čestitam zoki, zasluženo!


[emoji38]ol: vodi cca 24 razlike i čestita. meni komplet napad skupio 3p, tebi samo votfordovci 4x toliko, o čemu pričamo...
Čestitao sam ti juče pa ispade da kukam..

Ajde neću više da smaram, neću vam ni nedostajati, srećno svima do kraja sezone!
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...