Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2017


Timmy

  

33 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

  2. 2. Ko osvaja?



Recommended Posts

oni za renking koji im garantuje ulaz na gs rade cele godine, i onda kad se povrede pred gs treba da im sav taj trud i investicija padne u vodu? jbg cak i jura isplacuje nekakvo bolovanje. resenje je ono sto vec radi atp, svakome ko se po rankingu plasirao a ne moze da igra isplatiti pare za prvu rundu, siguran sam da ne bi bilo preterano tesko prerasporediti tih par stotina hiljada.

 

Bas tako. Eno ga npr. Janko jadni koji je gulio po celendzerima na kraju svetu kako bi dosao do mogucnosti da igra na GS. I pretpostavimo da se povredio pred sam pocetak. Sta mu preostaje, da stisne zube i proba. To se lako pokaze nedovoljnim i igraci predaju.

Link to comment
  • Replies 637
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    83

  • renne

    57

  • dùda

    36

  • Arkadija

    35

Top Posters In This Topic

Mora i taj LL da dobije kintu ako upadne. edit. tek sad sam procitao detaljno pravilo. Znaci LL ipak ne dobijaju kintu. Ok, ima i to smisla. Onom ko ispadne, ovo je kao neki bonus. Pa i ne mora novcem da s enagradjuje.

Edited by Timmy
Link to comment

Bas tako. Eno ga npr. Janko jadni koji je gulio po celendzerima na kraju svetu kako bi dosao do mogucnosti da igra na GS. I pretpostavimo da se povredio pred sam pocetak. Sta mu preostaje, da stisne zube i proba. To se lako pokaze nedovoljnim i igraci predaju.

 

Ma da...jadni Janko. Odstatirao pet gemova i sad je strašno kao predložiti da ne treba da dobije 35 Kila funti sterlinga. Valjda je smisao sporta u nadmetanju i pokušaju da se savlada protivnika a ne da se iskoristi loophole i uzmu pare, a neko drugi je to sigurno mogao bolje, I od njega, i od Kližana i pogotovo od Minele...mislim ono, jel se ona stvarno nadala da u toj situaciji može da prođe nekoliko kola na Slamu. 

I da...imaš i Lauru Robson, pokušaj da pronađeš podatak koliko je ona zaradila novaca u karijeri za poraze u prvim kolima i to samo sa turnira u kojima je dobila WC. 

Link to comment

Ma da...jadni Janko. Odstatirao pet gemova i sad je strašno kao predložiti da ne treba da dobije 35 Kila funti sterlinga. Valjda je smisao sporta u nadmetanju i pokušaju da se savlada protivnika a ne da se iskoristi loophole i uzmu pare, a neko drugi je to sigurno mogao bolje, I od njega, i od Kližana i pogotovo od Minele...mislim ono, jel se ona stvarno nadala da u toj situaciji može da prođe nekoliko kola na Slamu. 

I da...imaš i Lauru Robson, pokušaj da pronađeš podatak koliko je ona zaradila novaca u karijeri za poraze u prvim kolima i to samo sa turnira u kojima je dobila WC. 

 

Ti ne bi uzeo 35k...? Pa nije Vimbldon ustanova za nezbrinutu decu pa da im Janko otkida od usta. :)

Link to comment

Ja uopšte ne zameram tim igračima. Naravno da bih i ja uzeo da sam u prilici. Uzeo bih i 500 dinara da mi neko pokloni da se pojavim negde pet minuta i odem. Ja mislim da je bolje za sport da se nađe način da neko drugi igra umesto njih, a to sigurno neće biti tako dok je ovaj sistem nagrađivanja.

Evo opet da se vratim na Minelu ( protiv koje nemam apsolutno ništa ). Igrala je sa Skjavone. Bilo ko iz kvala kao LL je imao realne šanse da dobije tu Skjavone u takmičarskom meču. Jok, ona se pojavila, uzela pare i odstatirala meč, Skjavone uzima pare za poklonjen prolaz u drugo kolo, neko će na njen račun proći u treće kolo, i tako dalje. 

Link to comment

Uzmi najbolje i napisi mail ATP i lepo im sve objasni. 

 

:lol:

 

Vidiš koliko nemaš pojma a glumiš nekog znalca. Nije ATP nadležan za slemove, nego ITF  

Link to comment

Danas Marej - Dustin Brown... moze li Skot do poraza? Da je Nadal na njegovom mestu svasta bi bilo ali ovako...

ne može škot do poraza od raste, tj. jako teško

 

bušiće mučenika na mreži samo tako  :cry:

ali ajde, meni drago što je rasta prošao prvo kolo, i njemu je w jedino mesto gde može da digne neku kintu

šteta da se namerio na škota već u drugom kolu, biće ih dosta u trećem kolu koji su mnogo lošiji od njega na travi

Link to comment

Opet onaj osecaj kad se nameracis da gledas neki mec (danas mareja npr) a onda ovaj pre njega traje hiljadustopedesetsest sati

 jes vala ova konta i stanova mala se dave ko udav i anakonda

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...