Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2017


Timmy

  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 637
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    83

  • renne

    57

  • dùda

    36

  • Arkadija

    35

Top Posters In This Topic

Višković i Pralica na SK komentarišu dan na Wimbledonu, kad zatvoriš oči zvuči kao da Viško priča sam sa sobom :D

Sve u svemu, hvala nebesima što SK prenosi Vimbi a ne ona biciklistička reality TV...

 

Sent from my SM-N910C

Link to comment

Ajoj, pa ja nisam ni znao da SK prenosi :isuse: Nerviram se ovih dana sto ES prenosi samo na jednom kanalu plus RTS, a nijednom da pogledam na SK :frust:. Jednostavno sam mislio da cim prenosi ES, oni nece. Al eto. Hvala brate Max :D

Link to comment

Ajoj, pa ja nisam ni znao da SK prenosi :isuse: Nerviram se ovih dana sto ES prenosi samo na jednom kanalu plus RTS, a nijednom da pogledam na SK :frust:. Jednostavno sam mislio da cim prenosi ES, oni nece. Al eto. Hvala brate Max :D

 

Svih 7 kanala, i to iznenadjujuće profesionalno.

 

 

 

 

Višković i Pralica na SK komentarišu dan na Wimbledonu, kad zatvoriš oči zvuči kao da Viško priča sam sa sobom :D

Sve u svemu, hvala nebesima što SK prenosi Vimbi a ne ona biciklistička reality TV...

 

Sent from my SM-N910C

 

 

+100, jbmjmtr.

Edited by Jeremija
Link to comment

Višković i Pralica na SK komentarišu dan na Wimbledonu, kad zatvoriš oči zvuči kao da Viško priča sam sa sobom :D

Sve u svemu, hvala nebesima što SK prenosi Vimbi a ne ona biciklistička reality TV...

 

Sent from my SM-N910C

 

Mislim da je dar sa neba sto SK i dalje prenosi. Tesko mi je to da kazem, ali realno SA RUKOM/REKETOM (sa nogom se na tenisu ne igra) ekipa je ipak daleko bolja od toture koju bi morali da trpimo sa Banjcem ili ovima sa RTSa. Eto, prelomih.  :D

Edited by Nesh
Link to comment

Ajoj, pa ja nisam ni znao da SK prenosi :isuse: Nerviram se ovih dana sto ES prenosi samo na jednom kanalu plus RTS, a nijednom da pogledam na SK :frust:. Jednostavno sam mislio da cim prenosi ES, oni nece. Al eto. Hvala brate Max :D

E, a kako sam ja provalio... dođem s posla pre neki dan i reko aj da vidim šta radi Djoker, i mahinalno pritisnem 110 na daljincu i već posle "11" se nerviram što sam omašio da pritisnem "13" za 130 na ES :wicked: šta ti je podsvest, toliko mrzim ES da ni prsti ne slušaju kad treba da ih (retko) pustim... i ajd krene SKHD na 110, ajde reko da odklikćem na P+ tih 7-8 kanala taman da vidim šta ima u NBA, možda neka auto novost, štagod, kad ono.. neki tenis na HD, pa opet tenis na SK1, ja ništa ne kapiram, reko, šta je ovo svi u belom, koji je ovo sad turnir, valjda repriziraju Istborn, pa Nole na SK2, pa neki ženski tenis, pa... čekaj, NOLE?!?!? U BELOM?!?!? Žene..?!?!? WTF, Viško?!?!? Gle, logo Wimbledona... :isuse:

Jbt, pa ovi ozbiljno prenose Wibledon :lolol:

 

Šmekerica program, poslali celu prvu postavu u London, specijali su im opušteni, nivo ekpia sa ćoška pijucaka pivo :P analize skroz cool, sve u svemu, SK je ovim u fulu izdominirao :thumbsup:

Link to comment

Ja prvog dana Wimbledona mahinalno uvek 111 u mom slucaju  :D (ES sam nekim slucajem navikao na 870), vidim Rafa, trava, svi u belom pa nije imalo teorije da promasim. A inace sam se bio spremio na patnju, SK to uopste reklamirao i najavljivao kako umeju ili barem ja nisam video. I bio ja krenuo da ispisem, nesto mi iskrsnulo, pa videh uvece reko kad niko ne pizdi i kometarise novine sa ES i RTSa pogotovu, reko valjda su svi ukapirali onda. I bolje ovako, ES tradicionalno Tour (ua pljuvaci, sta vam je on zgresio  :D ) pa na miru i to da se pogleda.

Edited by Grandilof
Link to comment

E, a kako sam ja provalio... dođem s posla pre neki dan i reko aj da vidim šta radi Djoker, i mahinalno pritisnem 110 na daljincu i već posle "11" se nerviram što sam omašio da pritisnem "13" za 130 na ES :wicked: šta ti je podsvest, toliko mrzim ES da ni prsti ne slušaju kad treba da ih (retko) pustim... i ajd krene SKHD na 110, ajde reko da odklikćem na P+ tih 7-8 kanala taman da vidim šta ima u NBA, možda neka auto novost, štagod, kad ono.. neki tenis na HD, pa opet tenis na SK1, ja ništa ne kapiram, reko, šta je ovo svi u belom, koji je ovo sad turnir, valjda repriziraju Istborn, pa Nole na SK2, pa neki ženski tenis, pa... čekaj, NOLE?!?!? U BELOM?!?!? Žene..?!?!? WTF, Viško?!?!? Gle, logo Wimbledona... :isuse:

Jbt, pa ovi ozbiljno prenose Wibledon :lolol:

 

Šmekerica program, poslali celu prvu postavu u London, specijali su im opušteni, nivo ekpia sa ćoška pijucaka pivo :P analize skroz cool, sve u svemu, SK je ovim u fulu izdominirao :thumbsup:

 

Tacno bih i ja u istom zbuni bio :D Samo sto je meni SK (prva 3 ostali su posle) na 19 20 i 21,  a na 22 je ES2 gde sam gledao W. Ne znam kako jednom reda radi ne promenih kanala na dole :)

 

P.S. A sto ne napravite svoje liste kanala. Ja skelpao odavno nekih 40tak i samo njih vrtim kad vrtim. A pretpostavljam da niko ne gleda vise od 30-40 razlicitih kanala. Onda ne morate da kucate trocifrene brojeve ;)

Edited by Timmy
Link to comment

Kako svi niste videli da je za vreme Istborna išla reklama za Vimbldon na SK. Čini mi se da smo Rene i ja prozborili koju na tu temu na tenisu 2017.

Link to comment

Na kraju nemamo predstavnika u dublu. Prvo odustao Janko, pa juce i Zimonja i Troicki. A u miksu Zimonja danas igra sa Azarenkom, samo da ona zavrsi sinhgl.

Link to comment

D3 i ja koristim. Moja lista je keva :)

 

Ma i ja pravim listu uvek po ustaljenom redosledu, samo sad nikako da stignem od kada je stigao ovaj novi, pa ostalo. A sto se tice reklame meni je po ceo dan SK, ali nekako nisam zakacio, i Eastbourne je isao na ES 100%, Halle je bio na SK.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...