Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2017


Timmy

  

33 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

  2. 2. Ko osvaja?



Recommended Posts

  • Replies 637
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    83

  • renne

    57

  • dùda

    36

  • Arkadija

    35

Top Posters In This Topic

ne razumem zašto se ona više gnjavi, lova ne verujem da je u pitanju, pa se nameće da je ipak želja

 

Sta god da je, ako nastavi ovim tempom, sezonu ce zavrsiti na ko zna kom mestu. Znao sam da joj ne ide dobro, ali ona ove sezone ima samo trece kolo AO, prvo kolo RG i W i gomilu ispadanja u prvom i drugom kolu. Na kraju sezone ce stvarno doci u situaciju da se penzionise ili da se vrati tenisu. Da bar igra ove grend slemove, pa da kaze covek da je i dalje tu zbog para, medjutim verujem da joj ovakve sezone donose ni finansijski ne izgledaju dobro.

 

Lajovic prijatno iznenadio. U Holandiji je dobio Sardija, izgubio od tri seta od Iznera i sad dobio ovog nezgodnog Grka 3-0. Pre ove sezone je imao neki bas veliki niz poraza na travi i samo jednu jedinu pobedu, otprilike mu W sluzio da uzme pare za prvo kolo :D Ubice ga Rodja, ali bice mu lepa uspoemena da zaigra na centralnom terenu (pretpostavljam).

Link to comment

Ne znam cemu toliko cudjenje. Ljudi predaju, pa sta.

 

Svakako ima da neko ko unapered zna da ne moze, ali ipak izadje i pokusa koliko moze. Pa preda. Ali i to je legitimno. Al svakako ima i pravih povreda koje nastaju na ovakvoj podlozi. Igracima je jos u glavi sljaka, pa dosta njih krece da kliza, all nece da moze ovde, pa je bilo bas nezgodnih situacija juce i danas. Zajebano za kolena, tetive i ostale vezivne delova tela.

 

U svakom slucaju Federer i forumski hejteri nek sprovedu istragu (cuj istragu :D), mozda nesto i dokazu.

Link to comment
ne razumem zašto se ona više gnjavi, lova ne verujem da je u pitanju, pa se nameće da je ipak želja

 

Sta god da je, ako nastavi ovim tempom, sezonu ce zavrsiti na ko zna kom mestu. Znao sam da joj ne ide dobro, ali ona ove sezone ima samo trece kolo AO, prvo kolo RG i W i gomilu ispadanja u prvom i drugom kolu. Na kraju sezone ce stvarno doci u situaciju da se penzionise ili da se vrati tenisu. Da bar igra ove grend slemove, pa da kaze covek da je i dalje tu zbog para, medjutim verujem da joj ovakve sezone ni finansijski ne izgledaju dobro.

 

Lajovic prijatno iznenadio. U Holandiji je dobio Sardija, izgubio u tri seta od Iznera i sad dobio ovog nezgodnog Grka 3-0. Pre ove sezone je imao neki bas veliki niz poraza na travi i samo jednu jedinu pobedu, otprilike mu W sluzio da uzme pare za prvo kolo :D Ubice ga Rodja, ali bice mu lepa uspoemena da zaigra na centralnom terenu (pretpostavljam).

Edited by Malvo
Link to comment

Danas sam imao dosta posla, tako da nisam stigao da ispratim turnir, ali 7 predaja u 2 dana strašno smrdi, nadam se da će se povesti neka (makar neformalna) istraga oko ovoga.

 

Ništa čudno, izaći će i na jednoj nozi ako treba da bi pokupili pare, jbg ko ne bi. :)

Link to comment

Ponovo se aktivirala tema o toj razlici pravila za GS u odnosu na ostale turnire. Na manjim turnirima kad igrac pred prvo kolo odustane zbog povrede dobije novac kao da je igrao. A na GS toga nema. Kada bi uveli to i na GS turnire ovih odustajanja bi bilo dosta manje. Al to kosta organizatore i komplikuje raspodelu love... Ipak mislim da ce promeniti to u nekoj skorijoj buducnosti.

Link to comment

Mandi Minela je odigrala svoj meč prvog kola u petom mesecu trudnoće,  iako je jasno da u tom stanje nema ni teoretsku šansu da uradi bilo šta...pri tom je još prijavljena i za dublove. Uzela žena 35 K funti + kusur za prvo kolo dublova.

Bottom line, jedino smisleno je ukinuti nagrade za poražene u prvom kolu. Onda Mandi Minela ne bi izlazila na teren u petom mesecu trudnoće nego bi na teren izašao neko ko bi imao realne šanse da odigra kompetitivan meč i pobedi veteranku od 37 godina koja u celoj karijeri nije imala pojma  sa igrom na travi.

Isto važi za bilo koga ko je povređen došao samo da odigra nekoliko gemova i unovči ček.

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Daj covece, ukinuti te nagrade bi bilo ubistvo za tenis. Pa ogromna većina tih porazenih u prvom kolu bukvalno zive od toga. Samo prvih 50, eventualno i do 100 mogu da zive od tenisa. Ostali se muce.

 

I tek sto su poslednjih godina povecane nagrade za prva kola turnira, ljudi malo zivnuli, ti bi da im ukines to. I gde sa tim parama, Da Rafa ili Novak na svoja dva i po miliona dobiju jos milion?

Link to comment

Za pobednike u prvom i u drugom kolu. 

 

Ništa onda, neka nastave da daju ovoliku lovu ženama koje dođu u petom mesecu trudnoće i onima koji dođu na jednoj nozi da se upišu na semafor odigraju 5-6 gemova i podignu ček . Siguran sam da će publika, sponzori i teniski svet biti oduševljeni. 

Link to comment

Za pobednike u prvom i u drugom kolu. 

 

Ništa onda, neka nastave da daju ovoliku lovu ženama koje dođu u petom mesecu trudnoće i onima koji dođu na jednoj nozi da se upišu na semafor odigraju 5-6 gemova i podignu ček . Siguran sam da će publika, sponzori i teniski svet biti oduševljeni. 

 

Publiku i sponzore uglavnom zabole za većinu mečeva u prvom krugu.

Link to comment

oni za renking koji im garantuje ulaz na gs rade cele godine, i onda kad se povrede pred gs treba da im sav taj trud i investicija padne u vodu? jbg cak i jura isplacuje nekakvo bolovanje. resenje je ono sto vec radi atp, svakome ko se po rankingu plasirao a ne moze da igra isplatiti pare za prvu rundu, siguran sam da ne bi bilo preterano tesko prerasporediti tih par stotina hiljada.

Link to comment

Za pobednike u prvom i u drugom kolu. 

 

Ništa onda, neka nastave da daju ovoliku lovu ženama koje dođu u petom mesecu trudnoće i onima koji dođu na jednoj nozi da se upišu na semafor odigraju 5-6 gemova i podignu ček . Siguran sam da će publika, sponzori i teniski svet biti oduševljeni. 

 

Bice odusevljeni. Jer veca baza tenisera po pravilu daje i bolji kvalitet u vrhunskom tenisu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...