Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2017


Timmy

  

33 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

  2. 2. Ko osvaja?



Recommended Posts

Ne znam ko su ti koji ne vole da gledaju Federera, ali oni očigledno mnogo mrze tenis, što je ok

 

Ili ga ne razmeju, pa misle da to nije ništa posebno što radi matori. pa i to je ok

jao bre, pa ne radi se ovde o tome da federer igra neki atomski tenis pod stare dane

stvar je u tome što je omladinatm u govnima

 

a ako neko misli da je ovo što dedatm igra ovih dana neko naročito dostignuće, neka se vrati na današnje finale, odgleda ga ponovo i vidi koliko je gemova babatm izdržala da igra vrhunski tenis

ali našla se u wta ipak jedna omladinka da igra, jbg

Link to comment
  • Replies 637
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    83

  • renne

    57

  • dùda

    36

  • Arkadija

    35

Top Posters In This Topic

Tenis koji trenutno igra Federer bi u vecini godina (u poslednjih 30 npr.) bio dovoljan da udje u finale nekog GS. Druga je stvar sto smo mi naviknuti na tenisku eru koja je iza nas i koja se nece skoro ponoviti gde je nekoliko igraca igrala atmoski tenis godinama, pa smo imali rvalstva kakva se retko kad srecu u bilo kom sportu.. Voleo bih da nekad naidje ponovo tako vrhunska era u tenisu, ali tesko da ce se skoro nesto slicno desi.ti.

 

A matori naravno da ne igra atomski tenis i mislim da to niko ne smatra. Ali spocitavati mu uspeh govoreci na primer da ga kenja je blago receno smesno. 

Edited by Timmy
Link to comment

Marin ce sutra imati podrsku vise Srba od bilo kog Hrvata u istoriji.

 

posle thompsona sumnjam da ce bas imati preveliku podrsku srba.

moj "glas" je tad izgubio

Link to comment

posle thompsona sumnjam da ce bas imati preveliku podrsku srba.

moj "glas" je tad izgubio

eh, mnogo se strogo odnosi prema sportisitima, a pri tom se zaboravlja da je većina  njih (čast izuzecima) poprilično neobrazovana

lupaju onu lopticu ceo život, putuju, ponajmanje su u zemlji rođenja

 

verujem da dok je marin još odigravao poslednje poene u tom finalu, da su dežurni domoljubi osmislili ceo scenario, jer zaboga, to je uspeh cele hrvatske, ne ?

tako da ne bih rekla da se tu marin preterano pitao, a posle ga ponelotm  jbg

 

isto se to radi i novaku, on bi trebalo da ima tri života pa da uspe da sam misli i osmišljava sve što se tiče njegovog spostvenog života,

javnih nastupa, izjava, pojavljivanja, ukratko o svemu što javnost svetska i naša komentariše i tabiri nadugačko i naširoko

i pre svega nepotrebno, ali ljudska priroda je to, voli da viri u tuđe živote pa to ti je

 

i još jednom, za one koji ovde svrate jednom u godinu dana i dele lekcije i seju pamet

ja spadam u fanove i poštovaoce fedovog stila igranja tenisa, mnogo više nego nadalovog, recimo

ali brate mili, ostariću, izgubići vid i neću više moći da gledam, a on će još da igra i osvaja slemove  :isuse:

pri tom, zakazala je opasno mlada generacija i ne mislim pod tim ni na novaka ni na endija

oni što su uradili nije malo i svaka im čast taman da ne urade više ništa

uneli su dosta različitosti i uzbuđenja u savremeni tenis

ja lamentiram nad generacijom koja bi sada trebalo da igra najbolje, znači oni negde oko 25, a njih nema nigde

Link to comment

ali brate mili, ostariću, izgubići vid i neću više moći da gledam, a on će još da igra i osvaja slemove  :isuse:

pri tom, zakazala je opasno mlada generacija i ne mislim pod tim ni na novaka ni na endija

 

Jbg Dudo, nije on bilo ko, on je najbolji ikada. Ako će neko da osvaja slemove sa 36, 37, to je on. Da li želim da ga gledam kako štanca slemove? Apsolutno ne, ali ostaje samo da mu se čestita. Pametno planira svoje nastupe, odmara, pauzira, i to mu se vraća.

 

Mlađa generacija nije zakazala, ona jednostavno ne može bolje u konkurenciji trojice od 5, 6 najboljih ikada + Marej. Pre mislim da je raspored osvajanja slemova realno stanje stvari nego neko podbacivanje kvazi talenata. Ko je uopšte tu slem kadar? Sjebani Delpo i Wawa koji je svoje šanse i te kako iskoristio. Ostali ničim nisu zaslužili da se smatraju potencijalnim osvajačima slemova da bi ih mogli nazvati podbačajima kada to urade Đovak, Rafa ili Fed.  

Link to comment

Jbg Dudo, nije on bilo ko, on je najbolji ikada. Ako će neko da osvaja slemove sa 36, 37, to je on. Da li želim da ga gledam kako štanca slemove? Apsolutno ne, ali ostaje samo da mu se čestita. Pametno planira svoje nastupe, odmara, pauzira, i to mu se vraća.

 

 

Bas tako. Ja ga danas mnogo manje nepodnosim nego ranije. Jednostavno je velicina koja traje.

 

A za drugi deo mislim da je Duda mislila na sledecu generaciju, Niikori i slicno. Od 88og godista do 95og nema maltene ozbiljnog igraca.

Link to comment

Pa nije ih bilo ni prethodnih 10 godina.

 

Ovde je jedino iracionalno da sad odjedared postaje dosadno kad igraju u finalu dva igrača koji u 8 prethodnih godina imaju ukupno dve titule, a bilo bi valjda super zabavno da gledamo hiljaditi put Endija i Novaka.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...