Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2017


Timmy

  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 637
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    83

  • renne

    57

  • dùda

    36

  • Arkadija

    35

Top Posters In This Topic

Stvarno ne vidim ni jedan razlog zašto Novak ne bi otišao na operaciju odmah, oporavljao se do 2018. i onda 100% spreman dočekao narednu sezonu.

 

U drugom delu sezone brani malo poena, neće baš pasti ispod 10 mesta na listi.

Link to comment

imao je novak zdravstvenih problema i ranije, pre nego sto je postao broj jedan. kao da se ne secamo da je, cim mec ne krene kako mu odgovara, kretao sa cudnim pokretima. te boli ga ovo, te ono... vec vidjeno. covek jednostavno ne ume posteno da gubi.

 

sve ovo receno - koliko god da me nervira ta njegova navika, cenim da je bas zbog ovog poriva postigao sve sto je postigao. kakogod, ja ne bih zakazivao operaciju...

 

bilo bi mi jako drago da marin ovo dobije. a nekako mi se cini da ima sanse...

Link to comment

rece na kzs da ne veruje u operacije, sta god to znacilo

naravno da ne veruje, kad još nisu smislili operaciju za intenzivno prisustvo peska u vagini.

Link to comment

imao je novak zdravstvenih problema i ranije, pre nego sto je postao broj jedan. kao da se ne secamo da je, cim mec ne krene kako mu odgovara, kretao sa cudnim pokretima. te boli ga ovo, te ono... vec vidjeno. covek jednostavno ne ume posteno da gubi.

 

 

 

Odlično zapažanje i sjajna paralela, s tim što se sa poslednjim segmentom ne bih mogao složiti - Nolo, kaogod i Rafa i Endi, ume džentlmenski da podnese poraz. Za razliku od Rođe. 

Link to comment

Odlično zapažanje i sjajna paralela, s tim što se sa poslednjim segmentom ne bih mogao složiti - Nolo, kaogod i Rafa i Endi, ume džentlmenski da podnese poraz. Za razliku od Rođe. 

Al' je zato Rodja (lazni) goat pa mu se to malo tolerishe, ne? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...