Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Jbt, tebi je to sto Lalatovic nije dosao na utakmicu argument! [emoji38]ol: Sjajno.. A kad bi doneo papir od lekara da je bio bolestan, to je falsifikat, jer ti tako tvrdis?

 

Ti si kao L'Ekip, lupio si broj namestenih utakmica, jer ti je to ocigledno (mada ne gledas utakmice, sto daje snagu tvom argumentu), umesto da si tvrdio da je, recimo, 5 namestenih, a ostale ne, pa da ti neko i poveruje, iako ne gledas domaci fudbal, logicno.

 

 

Nista ja ne shvatam licno, samo ti crtam da pises svasta, a argument mi je neoboriv - ne gledas JSL!

Link to comment

Potpuno tačno. Zapravo nisam gledao ni slana bara- radnički, osim golova, i osim činjenice da je lalat opet bio bolestan™, tako da se izvinjavam ppp nišlijama što sam im se rugao. Pogledaću negde ako ima snimak, tada ću moći bolje da procenim

Edited by Nikodije
Link to comment

Znaci "Zvezda je toliko losa i igracki i takticki da je morala da namesta svaku utakmicu u JSL" by Nikodije

Dobro je znati, od sada cu drugacijim ocima gledati utakmice, s obzirom da su argumenti neoborivi (citat "ne pratim domaci fudbal" by Nikodije)

Link to comment

Ma jok, gledaj svojim očima kao što si i dosad, fudbal je industrija zabave, pa ako ti je zabavno- uživaj...

 

...osim ako negde podsvesno nisi sklon da pomisliš da sam u pravu, pa te žulja. Mada je komično što se uopšte preganjamo oko tako komične stvari kao što je kokeza liga.

Edited by Nikodije
Link to comment

Obilić je najgori jer je to ubedljivo najdrastičniji primer otimanja i najveća razlika u kvalitetu između prvaka i najbolje ekipe u prvenstvu. u  ostalim slučajevima je uglavnom  najbolja ekpa na kraju i osvajala, uz manju il veću pomoć logistike

 

 

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

Obilić je najgori jer je to ubedljivo najdrastičniji primer otimanja i najveća razlika u kvalitetu između prvaka i najbolje ekipe u prvenstvu. u  ostalim slučajevima je uglavnom  najbolja ekpa na kraju i osvajala, uz manju il veću pomoć logistike

 

 

Tačno...Čega je sve tu bilo, majko moja.

Međutim, zbog ovih "poštenih" doći ćemo u situaciju da ako umuvate jedan gol u prvom poluvremenu, protivnik neće smeti da vas pobedi u nastavku, jer po automatizmu biti optužen da je namestio utakmicu. Ako to vi uradite u 3 utakmice uzastopce, to je OK. Najgore je kad drugi očekuju da izgubiš.

Link to comment

A usput se veruje da su sudije po definiciji odlicne, a kad grese onda je to zbog namestanja, a ne zbog toga sto su neznalice, prakticno svi osim Mazica, mada je i on imao bisera.

Isto je i sa igracima, ne grese jer ne znaju, nego jer su ucesnici namestaljke. Ne svi naravno...

Link to comment
2 minutes ago, maharaja said:

Titula Obilića je ista kao i svaka druga titula zvezde ili partizana. Isto sranje, samo su neki iskusniji, i nije im hića da toliko brutalno i agresivno kradu, nameštaju i mlate. Stekli bi i arkanovci iskustvo da su potrajali.

 

baš svake godine je slabiji tim na kraju ispred boljeg? kako se ne zajebu bar nekad da najbolji osvoji?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...