Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

13 minutes ago, W.F.C. said:

Prvi bold, smejao bi se i stotinama puta u zadnjih 25 godina da su mediji ovako odspinovali o utakmicama Zvezde i Partizana svih tih godina kao sto sada rade. Drugi bold, pa zasto se onda i ne pise o tim tolikim namestenim utakmicama i ne dize ovakva hajka i histerija, pitam se pitam, hmmm... Niotkuda, hmmm pa zato sto nikom nije zasmetao do sad, eto zato. A ko zasmeta skresu mu se krilca koliko vidim zadnjih 70 godina, narocito 25.

 

kome bre radnicki smeta, mafijaski, drzavni klub sa toncevim, bliskim kokezinim ortakom. sada kao neko hoce da zajebe taj radnicki zato sto se uzdigao, a zapravo se radnicki gura svim silama da bude drugi. ne znam da li i sam verujes u to sto pises. samo malo spretnije namestajte, pa se nece pisati ni o vasim namestaljkama, kao sto se ne pise ni o drugim. nije vam ovo u novom sadu prvo, ali je najsmesnije.

Link to comment
25 minutes ago, Nikodije said:

 

kome bre radnicki smeta, mafijaski, drzavni klub sa toncevim, bliskim kokezinim ortakom. sada kao neko hoce da zajebe taj radnicki zato sto se uzdigao, a zapravo se radnicki gura svim silama da bude drugi. ne znam da li i sam verujes u to sto pises. samo malo spretnije namestajte, pa se nece pisati ni o vasim namestaljkama, kao sto se ne pise ni o drugim. nije vam ovo u novom sadu prvo, ali je najsmesnije.

Vala brate ako od 2:0 na poluvremenu do 2:6 na kraju ima nesto smesnije onda ti skidam kapu. I bilo je spretno veoma... Jeste, gura se da bi se unistio Partizan...

Edited by W.F.C.
Link to comment
5 minutes ago, W.F.C. said:

Vala brate ako od 2:0 na poluvremenu do 2:6 na kraju ima nesto smesnije onda ti skidam kapu. I bilo je spretno veoma... Jeste, gura se da bi se unistio Partizan...

 

"sta ste se rastrcali" utakmica  :D nema nista smesnije od toga, to je vrh vrhova. a ovo vase sa slanom barom je odmah ispod toga. doduse i grobari  sa lucanima proletos je bila velika komedija, prosto covek ne moze da izabere sta je najbolje™

Edited by Nikodije
Link to comment
5 minutes ago, porucnik vasic said:

Никодије, ја ценим да си ти постао милионер кладећи се.

 

pomesao si me sa nekim iz uprava nasih klubova, ja na zalost nemam veliki kapital za ulaganje, niti potrebnu logistiku da ulog razbijem na mnogo manjih uloga da bih mogao da  se (dodatno) obogatim kladeci se po svetskim kladionicama :sad:

Edited by Nikodije
Link to comment
32 minutes ago, Nikodije said:

 

pomesao si me sa nekim iz uprava nasih klubova, ja na zalost nemam veliki kapital za ulaganje, niti potrebnu logistiku da ulog razbijem na mnogo manjih uloga da bih mogao da  se (dodatno) obogatim kladeci se po svetskim kladionicama :sad:

Ulozi 1000 dinara na neki prelaz...pa stekni kapital....

 

navedi JEDNU utakmicu Zvezde ili Partizana da nije namestena? U ovoj sezoni recimo

Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

Ulozi 1000 dinara na neki prelaz...pa stekni kapital....

 

navedi JEDNU utakmicu Zvezde ili Partizana da nije namestena? U ovoj sezoni recimo

 

Derbi. Mada grobari mučenici još i moraju ponešto da odigraju regularno i mimo derbija. Isto kao zvezda u periodu 2008- 13

Edited by Nikodije
Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Cek,...a nije namesten onaj gol koji to nije?

 

Znaci Derbi je posten, a SVE ostale je Zvezda namestila?

 

Ne bih rekao baš SVE. I ne propituj me tako, dao sam već mišljenje. Imaš pravo da se ne slažeš i da veruješ da stanje nije baš tako kataklizmično kao što ja mislim da jeste. I imaš pravo da se raduješ titulama

Edited by Nikodije
Link to comment

Pa pitam te lepo.. s obzirom da ne pratis fudbal u Srbiji, a tvrdis da znas koja je utakmica namestena, a od svih si izabrao najsumnjiviju. . Ali dobro... moja greska sto mislim da si ozbiljan sagovornik koji ima neke argumente...

 

izvini na smetnji

Edited by Milosh76
Link to comment

Izvini ti ako osećaš da nipodaštavam nešto što je bitan deo tvog identiteta, nije mi to namera, mada znam da ima ljudi koji su skloni da ne vide čak i najočiglednije stvari jer im ljubav pomuti razum.

Link to comment

Pa ti si taj koji ne gleda JSL, a znas da je Zvezda namestila SVE utakmice osim Derbija, a Derbi ubedljivo najsumnjiviji. I to zbog greske sudije, a ne namestanja.
A ti tvrdis da su sve ostale namestene iako, po sopstvenom priznanju, verovatno nijednu nisi gledao

I sad treba normalno da pricamo? Jako tesko

Link to comment

Jeste, baš treba pomno gledati svaku utakmicu da bi se znalo šta se dešava, sve ove godine nisu bile dovoljne da se uhvati obrazac. Kao nije dovoljno videti da lalat nije hteo da vodi utakmicu protiv zvezde, nego sam trebao da gledam utakmicu da bih shvatio. I ne možemo normalno da pričamo jer ti ovo shvataš lično, pr tom prenebregavaš stvarnost. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...