Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ova liga je melem za Partizan, protivnici po meri, lozenje na maks.

IMT se obrukao , imali 2-0 u zadnjih 10 minuta ne znaju da izbace loptu iz 16 a da se ne sapletu .

Sve u svemu zanimljiva utakmica .

Edited by elementary
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, elementary said:

Ova liga je melem za Partizan, protivnici po meri, lozenje na maks.

IMT se obrukao , imali 2-0 u zadnjih 10 minuta ne znaju da izbace loptu iz 16 a da se ne sapletu .

Sve u svemu zanimljiva utakmica .

 

ma, ova liga je za Partizan paravan. skriva katastrofu. ili ako hoćeš ne otkriva je u dovoljnoj meri.

 

ne otkriva zato što, ne računajući Zvezdu, svi ostali protivnici su fudbalska beda. beda, u smislu evropskog dna. čak i klubovi iz vrha te lige su glineni golubovi za osrednje evropske klubove.

 

kad bi Partizan igrao u iole pristojnoj ligi, ovakav kakav je, verovatno bi bio u sredini tabele, ili dole pri dnu. a onda ne bi mogli da se vade na serije pobeda i čudesnih preokreta protiv rivala koji nisu merilo za bilo šta.

 

Zvezda će osvojiti titulu i to vrlo verovatno sa značajnom bodovnom razlikom. ako bi se kojim slučajem Baraku dogodilo da mu Duljaj uzme titulu (a neće), tačno bi mogao da se samoobesi na Terazijama sa sve stručnim štabom i upravom kluba. Zvezda nema rivala u ovoj ligi i samo nekom nezamislivo eksteremnom glupošću mogla bi da puca sebi u noge i ugrozi prvo mesto.

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

ma, ova liga je za Partizan paravan. skriva katastrofu. ili ako hoćeš ne otkriva je u dovoljnoj meri.

 

ne otkriva zato što, ne računajući Zvezdu, svi ostali protivnici su fudbalska beda. beda, u smislu evropskog dna. čak i klubovi iz vrha te lige su glineni golubovi za osrednje evropske klubove.

 

kad bi Partizan igrao u iole pristojnoj ligi, ovakav kakav je, verovatno bi bio u sredini tabele, ili dole pri dnu. a onda ne bi mogli da se vade na serije pobeda i čudesnih preokreta protiv rivala koji nisu merilo za bilo šta.

 

Zvezda će osvojiti titulu i to vrlo verovatno sa značajnom bodovnom razlikom. ako bi se kojim slučajem Baraku dogodilo da mu Duljaj uzme titulu (a neće), tačno bi mogao da se samoobesi na Terazijama sa sve stručnim štabom i upravom kluba. Zvezda nema rivala u ovoj ligi i samo nekom nezamislivo eksteremnom glupošću mogla bi da puca sebi u noge i ugrozi prvo mesto.

 

Pusti ti to nego reci ti nama istera li Marinka iz glave i koliko te zena odzeparila za muziku.:D

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Pusti ti to nego reci ti nama istera li Marinka iz glave i koliko te zena odzeparila za muziku.:D

 

još bruji u glavi

 

puko sam 150 evra+10 soma za muziku+20 evra za slike.....realno sam 250 evra kraći od jutros :)

 

obavešten sam i koje nas sve proslave čekaju u naredna dva meseca. jebeni horor :D

 

ja sam samo pitao jel ima neka proslava u kojoj mi nismo jebena strana. nema brate 

Edited by Ted
  • Haha 4
Link to comment
8 minutes ago, Ted said:

 

još bruji u glavi

 

puko sam 150 evra+10 soma za muziku+20 evra za slike.....realno sam 250 evra kraći od jutros :)

 

obavešten sam i koje nas sve proslave čekaju u naredna dva meseca. jebeni horor :D

 

ja sam samo pitao jel ima neka proslava u kojoj mi nismo jebena strana. nema brate 

 

Eh, ja zenio kumce pre par nedelja. Od cele svadbe sam zapamtio samo zavrsetak refrena - hej, sudbino moja prokleta.:laugh:

Edited by harper
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Eh, ja zenio kumce pre par nedelja. Od cele svadbe sam zapamtio samo zavrsetak refrena - hej, sudbino moja prrokleta.:laugh:

 

ja sam jednom bio na  proslavi nečega i pet dana nisam iz glave mogao da izbacim stihove

 

davno bilo, al nešto ovako ide.....jedan izvor a dve reke, jedna mutna druga bistra, oj živote oj sudbino, zašto nisi svima ista

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

 

ja sam jednom bio na  proslavi nečega i pet dana nisam iz glave mogao da izbacim stihove

 

davno bilo, al nešto ovako ide.....jedan izvor a dve reke, jedna mutna druga bistra, oj živote oj sudbino, zašto nisi svima ista

 

Ubice nas Leia kao granom ali moram i ovo da podelim. Moj drugar, zakleti roker & Goranac, svirao gitaru za pare na nekoj svadbi u selu kod Novog Brda u satoru postavljenom na nizbrdici punom veselih gostiju naoruzanih do zuba. U neko vec dobrano mokro doba zaskoci ga lik pijan kao letva, okaci se o njega i pita - znate li vi momci onu "aj puce puska kroz gusti orasi" i nemoj da bi rek'o da ne znas, mnogo mi znaci. Gleda muceni Musa ispod oka u artiljeriju za pojasom pa ce - znamo, brate, kako da ne znamo taj hit, samo ti kreni da uhvatimo intonaciju.

 

To mu je poslednja svadba na kojoj je svirao za pare, od tada mu je gitara samo hobi.:D

  • Haha 2
Link to comment
13 hours ago, Ted said:

 

ja sam jednom bio na  proslavi nečega i pet dana nisam iz glave mogao da izbacim stihove

 

davno bilo, al nešto ovako ide.....jedan izvor a dve reke, jedna mutna druga bistra, oj živote oj sudbino, zašto nisi svima ista

Još jedna zanimljiva o sudbini....U životu nikad sreću nisam znala, pogrešnu adresu sudbina mi dala

 

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, ubibobi said:

U životu nikad sreću nisam znala, pogrešnu adresu sudbina mi dala

 

 

Ovo može da bude Vošina himna :D

 

U stvari, može da bude i alternativna himna cele države.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...