Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

5 minutes ago, Milosh76 said:

Sta da se komentarise? Da je Partizanov igrac  izbio loptu i u padu podigao nogu i faulirao igraca Radnika.

Eno ti objasnjenje na FKP temi.

Pa da, drago mi je da ima različitih mišljenja na našoj temi.

 

Baš to razmišljanje - rekao čak i navijač Partizana(ili Zvezde) = to je to, je pogubno za ove naše odnose. Evo ja sam navijač Partizana, pa mislim da je mogao da dosudi Zvezdi onaj drugi penal. Ne znači nužno ako si rekao nešto "protiv" kluba za koji navijaš, da je to tačno.

Edited by Milošica
Link to comment

Mogao je da svira i faul nad Bukarijem pre evrogola Cuke. Ali to je nebitno, Zvezda je juce bila ocajna, Partizan je "imao srece" i to je to.

Sudija i VAR je presudio i nema sta da se previse bunimo.

 

Naravno, Terzic ce pisati saopstenje, Vazura takodje i idemo ispocetka.

  • Tužno 2
Link to comment

Prvo poluvreme sabili smo vas, dali gol, promasili nekoliko sansi, drugo se povukli, lose izmene, imali ste neke dobre napade ali nista... Sudije uzasne, pogresne odluke, kartoni, nista cudno kad sudi Elvis. Sve u svemu nemate pojma ali tesko je traziti bodove protiv velikana...

Link to comment

Mozda i ne gresis, puno iznenadjujucih rezultata, kao svako svakog moze da pobedi i itd. Bitno mi da je utakmica bila gledljiva da se malo opustim, meni pobede kuci skroz dovoljne za razonodu.

Link to comment
23 minutes ago, Nikodije said:

Imam utisak kao da je povučena ručna pa se sad prepuštaju bodovi na sve strane. Možda grešim. 

mora mesto da se napravi za ofku

mnogo bi bilo 6 beogradskih prvoligaša

 

:mellow:

Link to comment
On 17. 9. 2023. at 21:53, roux senyurt said:

nevezano za ovu utakmicu (par-rad), za pocetak treba skratiti ligu na 10 timova i uvesti pravilo da svaki superligas ima pristojan teren.  

Ovo je siguran put do 7 Bg ligasa. Uz Orbana i Vosu ostaje samo da na desetoj rotiraju KG, Nis, Subotica, Lucani

Link to comment
29 minutes ago, nahbar said:

Ovo je siguran put do 7 Bg ligasa. Uz Orbana i Vosu ostaje samo da na desetoj rotiraju KG, Nis, Subotica, Lucani

nisam siguran da svi bg klubovi imaju pristojne terene. u svakom slucaju ko nema osnovne uslove za profesionalni fudbal ne treba ni da igra medju profesionalcima. meni se to cini sasvim razumno.

Link to comment
40 minutes ago, roux senyurt said:

nisam siguran da svi bg klubovi imaju pristojne terene. u svakom slucaju ko nema osnovne uslove za profesionalni fudbal ne treba ni da igra medju profesionalcima. meni se to cini sasvim razumno.

A da za početak, svi klubovi od države dobijaju jednaki količinu novca ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...