Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Imam utisak da je Kerkez rekao da ne vidi smisla da se utakmice igraju u Leskovcu kada moze u Beogradu ili u Novom Sadu.  (U stvari, trebalo je da igraju u Loznici ali tamosnja skalamerija od stadiona nije zavrsena jer se nesto pogresilo pri gradnji i dizajnu.)  Takva pomisao je shvacena kao napad na drzavu pa je Kerkez morao da ode.

Link to comment
19 minutes ago, Dimitrije said:

Imam utisak da je Kerkez rekao da ne vidi smisla da se utakmice igraju u Leskovcu kada moze u Beogradu ili u Novom Sadu.  (U stvari, trebalo je da igraju u Loznici ali tamosnja skalamerija od stadiona nije zavrsena jer se nesto pogresilo pri gradnji i dizajnu.)  Takva pomisao je shvacena kao napad na drzavu pa je Kerkez morao da ode.

 

Ma jok, nema njegova smena veze sa igranjem u Leskovcu. Nema ama bas nikakve potrebe uvlaciti neku svemirsku politiku u svakodnevni zivot nasih klubova gde je dovoljno da trener nece da stavi nekog igraca u tim po nalogu uprave pa da popije otkaz.

Link to comment
34 minutes ago, harper said:

 

Ma jok, nema njegova smena veze sa igranjem u Leskovcu. Nema ama bas nikakve potrebe uvlaciti neku svemirsku politiku u svakodnevni zivot nasih klubova gde je dovoljno da trener nece da stavi nekog igraca u tim po nalogu uprave pa da popije otkaz.

Ma znam.  Samo me nervira to sto Cukaricki mora da igra daleko od svog grada, po fudbalskim nedodjijama, jer je Vucic odlucio da tamo gradi svoje "velelepne" stadione.  Jos ce autobusima da dovlace ljude iz Pecinjevca, Donje Stopanje, Guberevca,.... na utakmicu da klicu Vucicu.

Link to comment

Da li je skoknuo Veliki Vodja do Leskovca danas?

 

Pun stadion. Trava izgleda grozno, reflektori su mi nešto slabi ali generalno izgleda dobro. Upgrade u odnosu na 95% stadiona u Srbiji.

 

Partibrejkeri sa Detelinare za sada kvare zabavu ali pretpostavljam da će to da se sredi do kraja utakmice.

Link to comment

Vrhovni je najavio da dolazi na Čukarički - Olimpijakos. Večeras je i otvaranje Roštiljijade, pa je dozvoljeno Željku Samardžiću da bude zvezda večeri. Stadion stvarno izgleda kao iz donjeg dela tabele Bundeslige, travu će valjda da oprave kad dođu braća s drugu  stranu Gradine na kvalifikacionu za Euro u novembru. 

Link to comment

jbg stadion je morao biti otvoren par nedelja pre vremena :D jer su pilićari sa čukarice prijavili leskovački old traford :happy: za meč playoff-a za le

- uefa mafiozi ne bi dozvolili da 1 tekma na novom stadionu bude u kval. za le, trebaju se testirati reflektori, var i mnoge druge stvari da bi oni aminovali igranje na istom

- najsmešnije od svega je što će ciganijakos manje putovati na to gostovanje od njih i da vlasnik svakog dana zapali sveću u crkvu za ispadanje pfc, kako bi mogao da igra na jna, umesto u 3,5 h udaljenom le

Edited by gone fishing
Link to comment
3 minutes ago, DR. KUMALO said:

Vrhovni je najavio da dolazi na Čukarički - Olimpijakos. Večeras je i otvaranje Roštiljijade, pa je dozvoljeno Željku Samardžiću da bude zvezda večeri. Stadion stvarno izgleda kao iz donjeg dela tabele Bundeslige, travu će valjda da oprave kad dođu braća s drugu  stranu Gradine na kvalifikacionu za Euro u novembru. 

 

Meni izgleda kao sredina češke lige recimo. Ima čak i solidan broj organizovanih navijača koji navijaju. 

Link to comment
9 minutes ago, napadaj said:

Zamisli jedeš pljeskavicu od keretine i soje za 500 dinara i slušaš "Šta si to u meni našla, moja tužna grlice? 🎵🎶🎵"

 

E..jel obrijao Zeljko one svoje KFC brkove i bradu ?

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, DR. KUMALO said:

Vrhovni je najavio da dolazi na Čukarički - Olimpijakos. 

Dobro, dolazi mu bratski klub. Di će to da propusti?

Već vidim kako predsedniku Olimpijakosa priča kako je tukao zelene Pao pičkice.

"Njih 5 a ja sam..."

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Ha, ha,... Predsednik je tu zelju izrazio pre nego je znao da ce Olimpijakos da igra protiv Cukarickog.  On ide u Leskovac da slusa kad mu klicu, a ne da gleda Olimpijakos.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...