Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

ja gotivim "ludake" i "čudake". neko ko nije malo ili malo više opičen realno nema šta ovde ni da traži.

 

recimo Petrić sa svojim Pepe Imaz fazonom definitivno ide u kategoriju opičenih, onako pozitivno. više čudak nego ludak.

 

Lalat je više u kategoriji ludak nego čudak, al mi je negde čak i gotivan taj njegov "jebite se, ne može mi niko ništa" fazon.

 

Stankela je isto za dve i kusur godine prešao put od izbrijanog mladića u odelu do, vizuelno, ćelavog i tetoviranog trenerkaša. i on je isto neki čudak, ali iz kategorije pozitivnih. barem meni.

 

Stanoje je bio neka vrsta našeg Lalata ali pod ručnom, većina karakteristika je tu ali nisu toliko izražene. osim kad pukne. isto je generalno simpa lik.

 

ovaj sadašnji trener Zvezde deluje kao normalac. nije ni ludak ni čudak ni opičen. jednom rečju nikakve šanse nema ovde.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

ja gotivim "ludake" i "čudake". neko ko nije malo ili malo više opičen realno nema šta ovde ni da traži.

 

recimo Petrić sa svojim Pepe Imaz fazonom definitivno ide u kategoriju opičenih, onako pozitivno. više čudak nego ludak.

 

Lalat je više u kategoriji ludak nego čudak, al mi je negde čak i gotivan taj njegov "jebite se, ne može mi niko ništa" fazon.

 

Stankela je isto za dve i kusur godine prešao put od izbrijanog mladića u odelu do, vizuelno, ćelavog i tetoviranog trenerkaša. i on je isto neki čudak, ali iz kategorije pozitivnih. barem meni.

 

Stanoje je bio neka vrsta našeg Lalata ali pod ručnom, većina karakteristika je tu ali nisu toliko izražene. osim kad pukne. isto je generalno simpa lik.

 

ovaj sadašnji trener Zvezde deluje kao normalac. nije ni ludak ni čudak ni opičen. jednom rečju nikakve šanse nema ovde.

Ništa onda...Lalat će da vozi jedan od onih autobusa do tamo....;)

  • Haha 1
Link to comment
23 hours ago, Ted said:

ja gotivim "ludake" i "čudake". neko ko nije malo ili malo više opičen realno nema šta ovde ni da traži.

 

recimo Petrić sa svojim Pepe Imaz fazonom definitivno ide u kategoriju opičenih, onako pozitivno. više čudak nego ludak.

 

Lalat je više u kategoriji ludak nego čudak, al mi je negde čak i gotivan taj njegov "jebite se, ne može mi niko ništa" fazon.

 

Stankela je isto za dve i kusur godine prešao put od izbrijanog mladića u odelu do, vizuelno, ćelavog i tetoviranog trenerkaša. i on je isto neki čudak, ali iz kategorije pozitivnih. barem meni.

 

Stanoje je bio neka vrsta našeg Lalata ali pod ručnom, većina karakteristika je tu ali nisu toliko izražene. osim kad pukne. isto je generalno simpa lik.

 

ovaj sadašnji trener Zvezde deluje kao normalac. nije ni ludak ni čudak ni opičen. jednom rečju nikakve šanse nema ovde.

 

Od svih ovakvih najgotivniji mi je bio Kiza Vinjak sa svojom "terajte se u kurac, pici ofanzivu" filozofijom

Link to comment
  • 2 weeks later...

Vojvodina protiv Čuke bila baš nemoćna ,evo i u ovih 15 minuta protiv Partizana .
To su im bile jedine malo ozbiljnije utakmice.
Baš su loši ,očekivao sam ipak neki veći otpor,ovo su amaterski potezi.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Da citiram samog sebe

 

On 18.9.2022. at 21:16, Nevernik said:

 

Voša, da ti odmah kažem, ne može ništa :D

Izgubiće obe ubedljivo.

Osim ako u ove dve nedelje ne pronadju neki eliksir koji će ih ubrzati, podmladiti, povećati energiju i fudbalsko znanje.

 

Nisu pronašli eliksir.

Ajde što ne znaju nego što im je voljni momenat nula.

Ništa, odustajem, ima pametnijih načina da se utroši vreme ove večeri.

 

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

TSC pobeda na brdu, pobeda u Novom Sadu, bod na JNA, bod na Marakani. Orban kida.

Realno zasluzio i proslu sezonu, vraca mu se sad. Pitanje je samo ko je peti, prva 4 su tu. 

Link to comment
37 minutes ago, W.F.C. said:

Realno zasluzio i proslu sezonu, vraca mu se sad. Pitanje je samo ko je peti, prva 4 su tu. 

Proleće je Vošino 😎

Dobio je Orban spomenik u NS-u, to mu je dosta.

 

Voša igra sve lošije, publike sve više :blink:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...