Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Poslednjih sezona i  TSC je imao serije i Radnicki iz Nisa, cak i Surdulica ili tako neki manji klub...

 

Dok su svezi, ide lepo, onda dodju kartoni, povrede, pad forme i vrate se na svoje mesto.. na granicu plejof-plejaut.

Link to comment

videćemo koliko u sledećem kolu, gde Zvezda gostuje u Novom Pazaru. ako ih otrese sa 3 ili 4 razlike, to bi bilo to, verovatno će onda da malo padnu i krenu ka sredini tabele.

 

tako je i Kolubara napravila par dobrih rezultata (dobro, ne kao NP), podigla se u gornji deo tabele, pa je imala sreće što nije dvocifreno stradala pre par dana kući.

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

pitanje za neki pub kviz, kada je zvezda poslednji put igrala u pazaru pred publikom?

 

al bez guglanja

 

3 minutes ago, MiddleClass said:

Moze da se kaze i da je Vucic odlucio da tako bude ili ne?

:D

Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pitanje za neki pub kviz, kada je zvezda poslednji put igrala u pazaru pred publikom?

 

al bez guglanja

 

 

Pojma. Ne daju im da skandiraju generalu u srcu Raske. Ne znam kako to najverniji prezivljavaju...

Link to comment
11 hours ago, Nikodije said:

7k ljudi dočekalo fudbalere Novog Pazara u Pazaru posle pobede u Kg. Pojma nemam kako objasniti njihovih 7 vezanih pobeda. Toliki niz pobeda mimo blizanaca možda je poslednji ostvario Obilić one godine kad su bili lažni šampioni, i ne verujem iko pre i posle.

Imala je Voša sredinom prošle decenije nekoliko serija. Nešto tipa 8 1 1 ili 8 2 1 (ali verovatno nikad sedam pobeda za redom). Uglavnom na početku sezone onda krene raspad kad zahladni.

Link to comment

One jedne sezone su bili u trci za titulu kao... Tukli su Partizan u gostima na prolece i nekoliko kola su mislim sva 3 kluba bila u 4 boda, onda su sustali, a Partizan dobio derbi i overio titulu, mislim da je to bio onaj Prins Tejgo derbi 

Te iste sezone su sisli s terena u finalu kupa kad im nije svirao penal 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...