Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Lazetic digao glas protiv stanja terena u Ivanjici i opstrukcije domace ekipe. Samo jos vise takvih izjava iz vise razlicitih klubova posle utakmica na raznim livadama  da ne bude kako takvim izjavama samo Zvezda i Partizan sebi traze alibi za povremene lose rezultate i lose igre. Moraju da se iskorene te navike i infrastrukture iz nizih liga, inace cemo vecito tapkati u mestu.

Link to comment

Zao mi bjeke da ga pod stare dane ovako namestaju. On je svojevremeno reko da ne jede paradajz jer je crvene boje. Moze ovaj nedimovic. Simpatican decko, onako ima facu da mu sa osmehom opalis dlancinu. Taman da dodeli ciganima titulu iz 1933

  • +1 1
Link to comment

nije bilo problema da se izabere Kokeza, magarčina i kriminalac, ali problem nastupa kada je kandidat neko ko, barem po sportskoj biografiji, ne bi trebao da bude sporan.

 

mada ja mislim da se i Bjeković zaigrao i da mu ništa od ovga u životu ne treba, a naročito da se menjuju odredbe o starosnoj granici i, na koncu, dobro je što će odsutati. dobro za njega svakako.

 

Link to comment
13 minutes ago, Ted said:

nije bilo problema da se izabere Kokeza, magarčina i kriminalac, ali problem nastupa kada je kandidat neko ko, barem po sportskoj biografiji, ne bi trebao da bude sporan.

 

mada ja mislim da se i Bjeković zaigrao i da mu ništa od ovga u životu ne treba, a naročito da se menjuju odredbe o starosnoj granici i, na koncu, dobro je što će odsutati. dobro za njega svakako.

 

 

Nece biti problema da se izabere magarcina ni sledeci put (ko je rekao Nedimovic). Najbolje je sto ce Terzic Zvezdan sada sebi da pripise zasluge sto Bjekovic nije izabran a pitao se oko toga koliko sam se ja pitao, ovo je bio tipican naprdnjacki manevar da instaliraju nekog svog morona pod firmom klupske neutralnosti.

 

A Bjekovic je sporan po toliko osnova da ni on sam verovatno ne moze da nabroji. Jedan od najdugovecnijih pripadnika jagnjecih brigada koji je imao svoj fair share odgovornosti za ovo u sta se srpski fudbal pretvorio. Verovatno jedini gori izbor za predsednika od njega bi bio Djoric Milovan a.k.a. Bata Djora.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...