Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

23 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ima i prolaz pored biletarnice tj na spratu na kom je

 

 

evidentno je da vlasnicima voždovca poseta nije ni tercijalni cilj, al i kao takav je Stadion za 60% objekata koji se tako nazivaju u ovoj sprdnji od takmičenja

Kumse....ono što sam ja obišao od stadiona, a ušao sam na svaki u Srbiji ili skoro svaki u SFRJ, bolje je i da nemaju, to što imaju i bolje je svako seosko igralište, ogradjeno žicom....bar je poštenije....

Link to comment

naravno da nije

 

e

voždovčev stadion je bolji od radnikovog, spartakovog, javorovog, radničkog iz niša, radničkog iz kragujevca, kolubare i čukaričkog

 

+ mladost ns nema stadion

 

 

to ti je super liga

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

naravno da nije

Pa dobro...na koliko su aut linije udaljene od tribina ? Koliko je tribina udaljena od gola ?

Sećamo se pre par godina kako je nastradao hrvatski fudbaler?

S kim beše igrala Zvezda u LE (čini mi se) neke kvalifikacije, kad Zvezdin igrač treba da bacio aut, a donaći navijač ga "češka" po ledjima ?

Link to comment

na stadionu voždovca su se igrale utakmice pod uefa patronatom, meni dosta

 

a i nećeš sigurno dobiti šugu ili aids ako odeš u wc. smeta stub, to stoji al nije jedini stadion na svetu sa tim problemom pun internet takvih slika, al još nisam video da nekome smeta kiselo drvo koje je izniklo iz tribine

 

ima kapija na koju se ulazi, ima loža, teren je pravih dimenzija(što nije slučaj na svim superligaškim stadionima) i što je najbitnije ravan je

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

na stadionu voždovca su se igrale utakmice pod uefa patronatom, meni dosta

 

a i nećeš sigurno dobiti šugu ili aids ako odeš u wc. smeta stub, to stoji al nije jedini stadion na svetu sa tim problemom pun internet takvih slika, al još nisam video da nekome smeta kiselo drvo koje je izniklo iz tribine

 

ima kapija na koju se ulazi, ima loža, teren je pravih dimenzija(što nije slučaj na svim superligaškim stadionima) i što je najbitnije ravan je

Sve stoji, slažem se, a pogotovu za WC...na 90% stadiona u Srbiji (to su više ogradjena igrališta) i nema WC-a.....mi imamo u Nišu, ali su zatvoreni, ne rade. Uostalom UEFA nas već dva puta odbija za izdavanje licence za tekuće kvalifikacije. Prvi put su našli valjda 203 primedbe....drugi put, pre neki dan, nisu objavili koliko, samo su rekli NE, ali verujem da su našli preko 197 primedbi. Za prošle kvalifikacije kad smo igrali, van restriktivnog prostora, Tončev je postavio nekoliko table KNAUF-a u novinarskoj loži, ofarbao u belo i stavio 6 sijalice....to je bilo to, sada...mrk.

 

Nadovezao sam se samo na udaljenost aut i gol aut linija što je @gone fishing pomenuo...i tu se slažem. Stubovi...? pa jbg, ne mogu da budu od pleksiglasa, ali možda je moglo drugačije rešiti, nema veze...

 

Nisam mislio da je poštenije ograditi igralište u Zaplanjskoj, već u Surdulici, Bačkoj Palanci, Ivanjici...nznm kakva je situacija na Banjici, a gre'te na Karaburmi.....tu sam nostalgičan.

  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

+ mladost ns nema stadion

 

 

 

Jbt, ja sam tek danas skontao da se Mladost sa Novog Naselja nalazi u najvišem rangu takmičenja™...

 

Oni imaju poljanu ograđenu žicom i neke montažne tribine.... Kako je to došlo do prve lige?

 

Evo kako izgleda... Pa to i bolji seoski klubovi imaju bolje...

 

Brate mili...

 

mladost_satelit.jpg

Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

Jbt, ja sam tek danas skontao da se Mladost sa Novog Naselja nalazi u najvišem rangu takmičenja™...

 

Oni imaju poljanu ograđenu žicom i neke montažne tribine.... Kako je to došlo do prve lige?

 

Evo kako izgleda... Pa to i bolji seoski klubovi imaju bolje...

 

Brate mili...

 

mladost_satelit.jpg

Šta fali...obeleženm ima travu, ravan.....:D

Link to comment
20 minutes ago, theanswer said:

Ja ne znam šta je ono na Voždovcu ali to stadion sigurno nije 

treba onda da odeš da vidiš na šta liči stadion u surdulici, lučanima, subotici, čairu, ivanjici…

 

sve i da zanemarimo detalje poput dimenzija terena

Link to comment
5 minutes ago, Constantin said:

Šta fali...obeleženm ima travu, ravan.....:D

Nemoj...

 

Pre jedno 25 godina, kolga sa studija je živeo prekoputa stadiona, i pričao kako će jednog dana Mladost igrati prvu ligu... Išao svake nedelje prepodne da gleda utakmice...

 

Zbog njga mi je drago da su stigli dotle, ali realno, jbt, to je uvek bio lokalni klub, za zajebanciju i pljuckanje semenki, ne znam kome je palo na pamet da ih progura...  A Novi Sad koji ima prave tribine i Kabel, koji ima za naše uslove sasvim OK stadion, ništa...

 

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Nemoj...

 

Pre jedno 25 godina, kolga sa studija je živeo prekoputa stadiona, i pričao kako će jednog dana Mladost igrati prvu ligu... 

 

 

 

 

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Nemoj...
 
Pre jedno 25 godina, kolga sa studija je živeo prekoputa stadiona, i pričao kako će jednog dana Mladost igrati prvu ligu... Išao svake nedelje prepodne da gleda utakmice...
 
Zbog njga mi je drago da su stigli dotle, ali realno, jbt, to je uvek bio lokalni klub, za zajebanciju i pljuckanje semenki, ne znam kome je palo na pamet da ih progura...  A Novi Sad koji ima prave tribine i Kabel, koji ima za naše uslove sasvim OK stadion, ništa...
 
 
 
 
Igraju na Karadjordju....imaju "ambiciozno" rukovodstvo...i eto.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Igraju na Karadjordju....imaju "ambiciozno" rukovodstvo...i eto.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

I pošteno su od 6. lige stigli do PLS za 5 godina... :lolol:

Link to comment
I pošteno su od 6. lige stigli do PLS za 5 godina... [emoji38]ol:
Pa da....[emoji23]
Pogotovu kad im vidiš rukovodstvo kluba. K'o naše...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

CZ Najlon je najjaci od tih lokalnih klubova, Lokner je redovan bio tamo, kakva je to tek poljana :ziga: 3 metra od ulice

I Curko je branio pod stare dane :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...