Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

47 minutes ago, Nikodije said:

Šta će ovo u Loznici pojma nemam.

pratim fudbal, znam sve stadione u srbiji

al da me neko pita koji je klub iz loznice ne bih bio u stanju da odgovorim ni za milion evara

 

loznica 

wtf

Link to comment

Ne pratiš dovoljno  :tongue: ja sam Loznicu gledao još krajem 80ih u tadašnjoj drugoj srpskoj ligi (5. rang yu fudbala) kada su igrali protiv IMTa :)

Ne znam, valjda je logika ovo što kaže gonefishing, da se stadioni prave u "graničnim područjima" da se pokaže kako nam je jako stalo do pasivnih krajeva.

Link to comment

vojvođanima pravi viktortm

 

subotica mi je potpuni wtf, spartak je jedan od klubova sa najdužom tradcijom u srbiji, ženski fudbal im je decenijama na najvišem nivou, publika pismenatm, stadion na lepom mestu…

Link to comment
7 minutes ago, levi said:

jedino u Vojvodini ništa ne gradi, ni stadione ni autoputeve, da ne ostane Mađarima ako se otcepe

 

Napravili su kuću fudbala u Pazovi. Zato što je to pravio Tole, pa je moglo u Vojvodini.

Link to comment
7 hours ago, SmudgeYorkshire said:

Младост ГАТ неће наставити сарадњу са тренером Бонџулићем који их је увео у Супер лигу.

 

Вртешка се брзо врти ових дана, већ 10 од 16 суперлигаша остало без тренера са којим су завршили сезону.

Пар сати послије оде и Линта из Вождовца у Сурдулицу тако да је вртешка сада на 11 од 16.

Link to comment
10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

pratim fudbal, znam sve stadione u srbiji

al da me neko pita koji je klub iz loznice ne bih bio u stanju da odgovorim ni za milion evara

 

loznica 

wtf


Igrali su 1B ligu devedesetih, zeleni su. Cicmi igrao tamo, dao gol Kikindi u plejautu :D

Link to comment

nekad su imali seksi ime LSK (Loznički sportski klub)

 

inače stadion je tako lociran kao da je svrha postojanja ugrožavanje prava pacijenata. pošto se nalazi odmah uz bolnicu.

Link to comment
9 hours ago, SmudgeYorkshire said:

Пар сати послије оде и Линта из Вождовца у Сурдулицу тако да је вртешка сада на 11 од 16.

 

Na zanimljiv način je Voždovac objavio na svom ig profilu da Linta odlazi - "Linta odleteo sa krova"  :huh: wtf tako su napisali.

 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Људи моји, готово је све. Откинула нам се тренерска вртешка, сад свако може на сваку страну да одлети.

 

Тако је Дејан Ђурђевић данас постао нови тренер Колубаре, клуба који га је отпустио... 13. априла. Ове године. Прије 54 дана.

  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
 
Na zanimljiv način je Voždovac objavio na svom ig profilu da Linta odlazi - "Linta odleteo sa krova"  :huh: wtf tako su napisali.
 
Znači krenuo je utabanim stazama..Surdulica, Niš, Kruševac..

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
On 6.6.2022. at 19:23, SmudgeYorkshire said:

Људи моји, готово је све. Откинула нам се тренерска вртешка, сад свако може на сваку страну да одлети.

 

Тако је Дејан Ђурђевић данас постао нови тренер Колубаре, клуба који га је отпустио... 13. априла. Ове године. Прије 54 дана.

Otpustili ga da uštede dve plate… :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...