Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Za zapisnik...jop nije počela utakmica Javora vs Partizan,a grobarski komentator me več nervira....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Koji je tacno razlog da liga startuje pocetkom jula? Ne pamtim da se to ikada desilo.

 

Samo mi, molim vas, nemojte reci zbog SPa.

da nije sp počelo bi , kao i prošle godine, narednog vikenda

- 2 su razloga i svode se na kuknjavu naših timova:

1 jer su godinama kukali kako evro kvalifikacije počinju sredinom jula, protivu timova sa severa evrope i iz centralne azije a koji igraju prvenstva od marta do novembra, te su u vreme kvalifikacija u punoj formi, odnosno da je to razlog ispadanja naših klubova od raznih indijanaca

- 2 žalili su se da im je 30 utakmica u prvenstvu malo, da bi uigrali ekipe i pružili šansu mlađim igračima :D

- te reforme tj sistem sa 37 kola je uveden od sezone 2015/16, pre toga. kada se igralo 30 kola prvenstvo je počinjalo 2 vikenda avgusta

  • +1 1
Link to comment

Malo iznenadjenje na Banovom brdu i visoka pobeda TSC-a...Javor je nešto parirao u prvom poluvremenu, u drugom raspad i zaslužena pobeda crno-belih i uspešan debi Stolice.
Lučani i Spartak...mrljavi.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
koji kurac korner
 
jbn divlji zapad
 
Al ga odgleda uniformisano lice, dobro mu zaušku nije opalio i potražio ličnu kartu

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

čini mi se da stadion javora ne ispunjava propise da od gol aut linije do zida ili tribine mora biti min 8 m, a od aut linije do tribine min 5 m, opet oni ne ispunjavaju ni min od 3000 sedišta sa naslonom za leđa od min 35 cm :happy:

 

1657372109293-png.3480934

Edited by gone fishing
Link to comment



čini mi se da stadion javora ne ispunjava propise da od gol aut linije do zida ili tribine mora biti min 8 m, a od aut linije do tribine min 5 m, opet oni ne ispunjavaju ni min od 3000 sedišta sa naslonom za leđa od min 35 cm :happy:


A Voždovac i samoposluga?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
15 minutes ago, Constantin said:


 

 


A Voždovac i samoposluga?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

Па има самопослуга, само је неки спрат ниже…

Link to comment
Па има самопослуга, само је неки спрат ниже…
Kasirke, ne mare ?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
2 hours ago, Constantin said:


 

 


A Voždovac i samoposluga?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

Quote

Стадион Вождовца је тако инфраструктурно организован да улазнице купујете на другом спрату шопинг центра, у некој клупској трафици/продавници (треба вам лична карта за куповину улазнице), затим силазите у гаражу, пролазите на контра страну од главног улаза у шопинг центар и онда се 'кулом' пењете на трибине. На трибинама наравно сједате испред стубова јер утакмицу иза стубова и није лијепо гледати.

:happy:

Link to comment

ima i prolaz pored biletarnice tj na spratu na kom je

 

 

evidentno je da vlasnicima voždovca poseta nije ni tercijalni cilj, al i kao takav je Stadion za 60% objekata koji se tako nazivaju u ovoj sprdnji od takmičenja

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...