Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znam, ne valja. Četvorka baš nedostaje. Možda da proba sa Lazarevićem.

 

Janković je imao jednu dobru odbranu i jedan loš napad i ovaj odmah odustao od njega. Jovanović ima brze noge, može možda par minuta da igra. Čim su ovi stigli, guza se stegla i rotacija izostala.

Link to comment

Ako je Pero dosao da odmori malo pred kraj karijere grdno se zajebao. :lolol: Napaticemo se s ovim JJ projektom dok ne proigraju, Jovanovic jos i odigra ponesto a Bjelicina minutaza u drugom poluvremenu sve govori o tome sta Alimpijevic misli o Jankovicu. Ubice nas evroligaske ekipe u reketu a takve ekipe po pravilu takodje imaju i igrace koje ce Rocestija da strpaju u dzep. Bice ovo duga sezona ali to smo znali i pre pocetka, ima tu previse igraca za koje je Evroliga preveliki zalogaj.

 

Danas smo takodje videli sta trener misli i o Keselju. Osim ako ne vracamo neke dugove Misku ne vidim nijedan razlog da se skida Keselj a Davidovac sedi u civilu, ionako nam fali igraca na spoljnjim pozicijama koji su u stanju da spuste loptu na parket a da nije tapkanje pre izvodjenja bacanja.

 

Rocesti je za ovu konkurenciju zmaj, imao sam utisak da moze da ubaci kad god hoce. Da mi zivot zavisi od necijih bacanja i da me pitaju ko bih da ih izvodi upravo bih na njega pokazao, ubacuje ih kao da sedi na kosu i spusta loptu kroz noge.

Link to comment

Da, Kešelj je pozitivna strana utakmice. Ročesti je čista automatika, biće zanimljivo pratiti njegov procenat sa bacanja. Verovatno najbolji šuter koga smo imali prilike da gledamo u nekom našem klubu.

 

Meni je Jovanović vrlo upotrebljiv, jako dobro trči, brze noge, ume solidno i da čita (imao je danas jendu finu ukradenu). Problem je što mi se čini  da večeras u nekih 30% napada uopšte nismo znali šta igramo. Nedostaje i tranzicije i lakih poena. Lessort ima poprilične padove koncentracije. Deluje mi da  pri skoku računa samo na svoj odraz i uopšte ne gradi igrača.

 

Nedostaje EL stretch 4 jako.

Link to comment

Da, Kešelj je pozitivna strana utakmice. Ročesti je čista automatika, biće zanimljivo pratiti njegov procenat sa bacanja. Verovatno najbolji šuter koga smo imali prilike da gledamo u nekom našem klubu.

 

Meni je Jovanović vrlo upotrebljiv, jako dobro trči, brze noge, ume solidno i da čita (imao je danas jendu finu ukradenu). Problem je što mi se čini  da večeras u nekih 30% napada uopšte nismo znali šta igramo. Nedostaje i tranzicije i lakih poena. Lessort ima poprilične padove koncentracije. Deluje mi da  pri skoku računa samo na svoj odraz i uopšte ne gradi igrača.

 

Nedostaje EL stretch 4 jako.

 

Jovanovic je vrlo upotrebljiv, ono od cega ce zavisiti koliko ce biti upotrebljen je koliko brzo ce Alimpijevic da napreduje kao trener. Isto vazi i za jos nekoliko igraca u timu koji bi u nekoj ogranicenoj epizodnoj ulozi mogli dosta toga da daju ali nisu kvalitet da individualno resavaju situacije protiv ozbiljnijih igraca. Mi veceras objektivno nista od neke organizovane igre nismo pokazali, utakmicu je iznelo par igraca koje Mega jednostavno nije mogla da sacuva jedan na jedan. Veci deo priprema smo proveli sa Radicevicem kao gazdom tima i tako se uigravali, njega je ova skromnija minutaza izgleda malo isekla, dok se Rocesti skroz ne uigra i "procita" mogucnosti saigraca ovako cemo izgledati i dalje.

 

Slazem se da bi nam jedan Kvinsi legao kao dupe na noshu. U teoriji je Jankovic takav igrac ali tesko da ce to s njim ici u dogledno vreme.

Link to comment

ohrabrujuce deluje to sto novi trener daje sansu svim igracima

to me je iritiralo kod radonje, sto je i aba utakmice uglavnom igrao sa skracenom rotacijom i bas retko odmarao nosioce

u ovakvim okolnostima nije za zanemariti

 

nama samo lazic fali?

 

 

sta je sa simanicem i rakicevicem? trebalo bi da su u fmp, a evo vec druga utakmica nema ih ni u 12

Borisa je valjda povredjen, a za rakicevica ne znam...

 

Rocesti je zmaj. Lesor danas vas slab, al bice on sve bolji. Ono kucanje je jedino dobro sto je uradio, al kako je krenuo mislio sam da ce kos da iznese iz hale :)

 

Pero ce bam biti bas vazan sraf. U aba ce tesko neko da ga cuva, a u el se nadam da nece samo da prangija...

 

Mega nam nikad nije lak rival tako da nisam nezadovoljan...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Dečko je amater. Ogromna je razlika između koledža i seniorske košarke. Neko može da pređe na novi nivo, neko ne. Ni prvi ni poslednji.

Link to comment

Jankovic je bas misterija. Nije on samo koledz pikao, imao je i jedan ili dva 3mesecna ugovora u Majamiju ili tako negde. Deluje kao da ni srpsku ligu ne bi mogao da igra, a stvarno ne verujem da je bas toliki dunster, tim pre sto su ga mnogi sa kojima sam pricao a koji prate koledz kosarku dosta lepo pricali o njemu. Dakle nadam se da ce ipak da razuveri sve i da ce uskoro poceti da lici na igraca koji bi mogao da da odredjeni doprinos... 

 

Sinoc nakon utkamice, krenuli igraci ka svlacionici, kad Pero naglo stade i okrete od tunela i dodje do Miska, pa se izgrslise i izljubise. Ajd Pera je taj karakter, al onda za njim i Feldin isto tako :)

Link to comment

"Ја не могу да будем никако задовољан, посебно кад видим овај крајњи резултат. То није кошарка коју ми треба да играмо ове године, то није кошарка коју ми играмо. Не можемо да примамо 80 поена и ово су ствари које се неће толерисати ни кроз Евролигу, а ми кроз Евролигу треба да скупљамо додатно искуство за овакве утакмице, а не обрнуто", рекао је Алимпијевић.

"Али, оно што сам рекао екипи, и поред тих неких лоших ствари на којима треба да радимо, задовољан сам да су показали мирноћу, стабилност, креативност, али и величину и као тим и као играчи", рекао је Алимпијевић.

 

:Jova:

 

Alimpije stavrno misli da ćemo sa ovim pevcem da peglamo neku odbranu? :blink:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...