Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sudije briljiraju. Dosta čudan osećaj, vodimo ali nekako nije to to. Mislim da smo popravili malo skok.

Mora se uzeti u obzir da nismo odradili nijedan trening u punom sastavu a ovoj ekipi i treneru je to sada najpotrebnije. Biće bar zanimljivo kako će se ovo dalje odvijati.

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Edited by elementary
Link to comment

ohrabrujuce deluje to sto novi trener daje sansu svim igracima

to me je iritiralo kod radonje, sto je i aba utakmice uglavnom igrao sa skracenom rotacijom i bas retko odmarao nosioce

u ovakvim okolnostima nije za zanemariti 

 

nama samo lazic fali?

 

 

sta je sa simanicem i rakicevicem? trebalo bi da su u fmp, a evo vec druga utakmica nema ih ni u 12

Link to comment

Da, kad se samo setim prica o tome sta ce nam taj matori. :lolol: Klasa.

 

Doduše, trenutno više naginje ka 6, nego ka 4 :D Ali, kako je npr zaustavio onu kontru Enisa u prednjem polju - bukvalno je krenuo na stranu, pre nego je i Enis sam krenuo (drugačije ne bi ni mogao da je zaustavi).

 

Tanki smo napadački, bukvalno sve zavisi od Ročestija. Mora Dobrić malo da se forsira, da probamo nešto.

Link to comment

Kešelj baš peče svojom pojavom i svakim minutom na parketu. 

 

Zaletelo se malo sa drkanjem na Lesora, zelen je opasno, a fali mu visine. 

 

Biće ovo dovoljno za abu verovatno, u el ne vidim način da se uzme više od 2-3 pobede. Sem ako nas opet naknadno ne nakenja neki mamojeb tipa Miler umesto ovog Jankovića.

Link to comment

Kakva zver jbt.

Koliko će ovo značiti u El kada igramo kući :)

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Edited by elementary
Link to comment

Ovo je frustrirajuće za gledanje. Mega ne izađe iz bonusa za celu četvrtinu a mi smo u bonus posle 3 minuta. Pravimo po stoti put faul iz koš a oni kad promašaj bacanje ili sudija ponovi ili uhvate skok u napadu. Odbrana visokih nam je očajna a defanzivni skok još gori. Urnisaće nas u EL...

Link to comment

Stara dobra prica sa Megom i ABA sudijama, kako napravimo deset razlike odmah se promeni kriterijum.

 

Za sada osim individualnog kvaliteta pojedinih igraca igramo jedno veliko nista. Kad je Antic na parketu ima neke ideje u napadu, kad nije nikom nista. Bice zabave u Evroligi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...