Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

A to pravilo da oni koji se busaju u navijacke grudi po pravilu najmanje pruzaju si upravo izmislio, te dve stvari nemaju veze jedna s drugom.

nisam ja ni hteo da izvedem uzrocno-posledicnu vezu, vec samo ukazujem kako se to iz iskustva zavrsi. nista manje nije izmisljeno da crtanje obelezja navjackih grupa po telu ima zapravo neke veze sa zalaganjem na terenu.

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ne bih rekao da je izmislio, iskustvo nam govori da je to tačno. One kojima su usta puna zveze to obično sprečava da isto iskažu na terenu (valjda ne mogu da dođu do vazduha), dok oni koji ćute govore na terenu (Omar, Đenka, Laza itd)

 

Pa, upravo ti je Djenka primer da to nije pravilo. Njemu su usta uvek bila puna Zvezde i navijaca pa je riljao na terenu kao niko. Cirbes jos vise. Kad imas dobrog trenera i dobru atmosferu u ekipi nije uopste bitno sta igrac izjavljuje, sve zavisi od karaktera. Naravno da ima i likova koji kurcobolju pokrivaju elegijama o srcu na parket zbg navijaca, uvek ih je bilo i bice, ali to nije nikakvo pravilo.

Link to comment

Možda i nisam ispratio, s obzirom da nemam tnjitere i fejsbruke, Đenka mi nije delovao kao neko ko na prvo mesto stavlja tkz zvezdaštvo.

 

(Na onih par intervjua što je dao isticao je da se u Srbiji dobro oseća i da tim vidi kao porodicu).

Link to comment

nisam ja ni hteo da izvedem uzrocno-posledicnu vezu, vec samo ukazujem kako se to iz iskustva zavrsi. nista manje nije izmisljeno da crtanje obelezja navjackih grupa po telu ima zapravo neke veze sa zalaganjem na terenu.

 

 

Antara ima Zvezdin grb tetoviran na ruci, tako ludu glavu ne treba potcenjivati.

 

Ovo je sve sto je covek napisao pre nego sto se digla kuka i motika da "objasni" kako svi kojima su "usta puna Zvezde" nuzno podbace jer ih mrzi da se cimaju. Ovo se normalno cita kao "lik je bio dovoljno blesav da je istetovirao grb na ruci, ko zna mozda i podigne guzicu da je oznoji". A post je inace bio odgovor na tezu da ce Antic sto posto da ladi jaja jer... zato.

 

Kao sto rekoh, napali ste coveka bezveze.

Link to comment

Pero Antić je profesionalac, nema zime za njega, sve i da ima istetoviran grb Partizana na dupetu.

 

Veći problem je kako braniti brze EL četvorke i šta kad Lessort uđe u probleme sa faulovima (u EL, naravno). 

Link to comment

Pa neće Antić minuta provesti na 4, to bi bio urnebes, nemamo mi Judoa koji će to da pokriva. On sada jedino može na pet. Eventualno kada je na parketu sa Lesorom, u napadu Antić na 4, Lesor na 5, u odbrani obratno.

Link to comment

Možda i nisam ispratio, s obzirom da nemam tnjitere i fejsbruke, Đenka mi nije delovao kao neko ko na prvo mesto stavlja tkz zvezdaštvo.

 

(Na onih par intervjua što je dao isticao je da se u Srbiji dobro oseća i da tim vidi kao porodicu).

 

Daj, bre, Laki. Ako nije jedno sto puta izjavio da su Zvezdini navijaci najbolji i da tako nesto nikada nije video onda nije nijednom. NIje to nista lose niti je neocekivano, Djenka je bio obozavan i vracao je to igrom i zalaganjem, verovatno najbolji deo karijere mu je bio u Zvezdi i zbog onoga sto je igrao kod nas zabio je vec dva pozamasna ugovora. Ali se jeste lozio i na klub, i na navijace, i na atmosferu, i na Beograd, nije to krio, rado je govorio o tome, i nije imao razloga da krije. Nema tu pravila, kakav karakter igrac ima takvog ce ga i izneti na teren ako je sve u klubu sto se tice odnosa u redu i normalno. Eno ti ga Bjelica nikada nista po tom pitanju ne izjavljuje pa svejedno izgleda kao mrtvo puvalo.

 

Uzgred, vecina igraca na svetu voli da igra "naelektrisane" utakmice u bucnoj i ludoj atmosferi, to narocito vazi za velike i ambiciozne igrace koji vole da imaju glavnu rolu na utakmici. Profesionalni sport je predstava kao i svaka druga, za aktere je uvek posebno kad dobiju feedback od publike. Meni nije toliko daleko od realnosti da su mnogi motivi za igrace iracionalni, pa i tetoviranje grba kluba za koji navijaju. Naravno, postoji milion faktora pre te tetovaze koji su bitniji ali ne mislim da je i to navijacko opredeljenje totalno nebitno.

Link to comment

Pero Antić je profesionalac, nema zime za njega, sve i da ima istetoviran grb Partizana na dupetu.

 

Veći problem je kako braniti brze EL četvorke i šta kad Lessort uđe u probleme sa faulovima (u EL, naravno). 

 

naravno, uostalom sam alimpije je naglasio koliko je zadovoljan perinim pristupom i znacajem na treningu, a to je valjda jedina relevantna adresa za informacije te vrste, nema potrebe da mi naklapamo. barem dok ne vidimo peru na delu, pa se eventualno ispostavi drugacije  -_-

Link to comment

Da baba ima kurac... bila bi baba s kurcem.

 

Sta bi bi bilo da smo mi 2010. imali krstenu cetvorku umesto Djekica. Dakle, nikakvu zver kao sto je taj vas Lesor, samo nekog ko se moze nazvati kosarkasem. 

Link to comment

Sve mi se nesto vrti u glavi sta bi bilo da smo prosle godine imali Rocestija i Lesora umesto Tompsona i Voltersa :(

 

onda ne bismo imali jovica i kuzmica.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...