Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fale plej i 4, ali 4 se tradicionalno dovodi kad zahladni

 

covic rece da racunaju na simanica, i ako je tako onda 4 ne fali.

 

osim ako se (opet) ne uvere da ovaj zaista ne moze, pa ipak dovedu tu cetvorku.

Edited by Nikodije
Link to comment

prespavali ste da je doveden francuz na 5, takodje izvesni jovanovic iz amerike, a i da je bjelica ostao.

 

nisam prespavao ništa, pišem šbbkbb. najbolje da bilan na 5 ne bi bio upgrade u odnosu na ovo što imate.

Link to comment

nisam prespavao ništa, pišem šbbkbb. najbolje da bilan na 5 ne bi bio upgrade u odnosu na ovo što imate.

 

andre drummond bi bio jos veci upgrade

Link to comment

ne znaš da li trenutno imate boljeg? 

 

drugo, ne znam koga očekuješ da dovedete onda na 5 ako misliš da nije dovoljno kvalitetan da bi bio prvi izbor na toj poziciji.

ne ocekujem nikog, imamo vec tri igraca na toj poziciji

i da ne znam da li je lesort trenutno bolji od bilana, ali uopste nije ni bitno

pa ne znam zasto su uopste potegli bilana, valjda neko saljenje. jasno je da ovoj ekipi fali samo plej. da su se mogla dovesti instantnija™ pojacanja od ovih nekih koji su stigli, moglo je, ali ni ovaj koncept sa duzim ugovorima nije los. makar neka taj plej bude pravo instant pojacanje. ovo sto se valja po forumima bas mi se i ne svidja, valjda ce naci nesto bolje.

pa da, ja sam midla shvatio da se sprda na temu karica

pa je moja reakcija bila gde nadje bas bilana

mnogo bolje zvuci karicu kupi nam tea, bobana, koga god

 

a sad zasto je ansver uzeo da ozbiljno razmatra bilana i njegove kvalitete, nemam predstavu

 

 

prespavali ste da je doveden francuz na 5, takodje izvesni jovanovic iz amerike, a i da je bjelica ostao.

da ne ponavljam ovo isto od gore
Link to comment

sto se tice karica, on sam je dao izjavu da je zainteresovan da udje™ u zvezdu. jedino ako ga ne sprece zato sto mu je prvi milion sumnjiv (tacnije prvih 100 miliona), ali to se verovatno nece desiti.

Link to comment

sto se tice karica, on sam je dao izjavu da je zainteresovan da udje™ u zvezdu. jedino ako ga ne sprece zato sto mu je prvi milion sumnjiv (tacnije prvih 100 miliona), ali to se verovatno nece desiti.

 

Karicevi prvi milioni nisu nimalo sumnjivi ali zato oni koji su dosli posle... :lolol:

Link to comment

 

a sad zasto je ansver uzeo da ozbiljno razmatra bilana i njegove kvalitete, nemam predstavu

 

 

 

 

 

midle sto si se zakacio za nesretnog bilana? nije on format za cz 

 

ja sam lud života mi.

Link to comment

Karicevi prvi milioni nisu nimalo sumnjivi ali zato oni koji su dosli posle... :lolol:

 

da, imao si dobar tekst o karicu na drugom forumu :)

 

i istina je da je on imao super  menadzment u svojim firmama, da su to sve bili najbolji ljudi koji se novcem mogu kupiti. kapiram da bi nesto slicno bilo i u zvezdi, ako bi on imao odlucujucu rec, mada pre cenim da ce ovo sa zvezdom biti u domenu nekog sponzorstva, ni sitnog, ni velikog.

Link to comment

ja sam lud života mi.

zar se nisi ti bas skoro nekoliko puta zalio kako drugi forumasi ne vide siru sliku?

sira slika u ovom slucaju, dolazi jebeni karic, sipa milione u zvezdu i dovodi nam koga pozelimo

 

onda se pojavi midle i prica kako ce karic da dovede bilana

 

ja mu kazem gde nade bilana , nije on nas format

 

ocemo olajdzuvona!

 

sad od tebe ocekujem da mi objasnis da se ovaj odavno penzionisao i da nije realno da dodje u zvezdu

 

eto tako ja vidim ovu suludu i besmislenu raspravu

 

a i van te sprdnje, nisam misljenja da je bilan igrac za zvezdu

samo nigde nisam ni video da se ozbiljno razmatra, imamo 3 igraca na toj poziciji, tako da je prilicno suludo komentarisati njegov dolazak u ozbiljnom smislu

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...