Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

52 minutes ago, Milogled Bluff said:

 

Izduvali ste za evroligu zato sto ste izgubili prvu utakmicu u beogradu. Vec 20 godina je opstepoznato da se u moraci ne moze regularno igrati. Sve sto je trebalo da uradite je da odbranite domaci teren. Nisu vam sudije krive sto to niste bili u stanju.

ma izduvala je zvezda pre svega jer je bila kurac od ekipe u odnosu na prosle sezone

igrala se neka potpuno drugacija kosarka

ranije sa radonjom si znao ispod kog minimuma zvezda nece ici, ovaj put toga nije bilo, osciliralo se mnogo

mnogo je zvezda zavisila od suta spolja, mnogo "mekanih" igraca i onda nije cudo sto se desila buducnost

 

kako god, covke sad moze mirne duse ponoviti da su za osvajanje kls podjednako zasluzni i trener i ekonom, a vala i njegov fica

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, booyaka said:

I taj naš minimum za vas je bio nedostižni maksimum. Zabole me za finale važno da smo vas otresli ko slinu u obe utakmice.

 

:lolol:

 

Vec dugo slutim da je pbg latentni grobar, ali sada je konacno razotkriven. Svakoj lazi dodje kraja :fantom:

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
19 hours ago, pbg12345 said:

ma izduvala je zvezda pre svega jer je bila kurac od ekipe u odnosu na prosle sezone

igrala se neka potpuno drugacija kosarka

ranije sa radonjom si znao ispod kog minimuma zvezda nece ici, ovaj put toga nije bilo, osciliralo se mnogo

mnogo je zvezda zavisila od suta spolja, mnogo "mekanih" igraca i onda nije cudo sto se desila buducnost

 

kako god, covke sad moze mirne duse ponoviti da su za osvajanje kls podjednako zasluzni i trener i ekonom, a vala i njegov fica

 

Previse je igraca koji su nosili igru i bili garant nekog nivoa otisli, nazalost... A sa njima i trener... Da nas je napustio Bjelica umesto Kuzmica, ili Lazic umesto Gudurica, hocu reci da je bar jedan vise od tih igraca ostao ovo bi verovatno bolje izgledalo.

 

Ja i dalje ne mogu da svarim da je Zvezda pukla skoro 1.000.000 $/€ za Bjelicu i sta smo za te pare mogli imati...

I ovu sezonu cu isto donekle pamtiti po Feldinu...  Doveli igraca iz EL tima koji se toliko izgubio i pao da ni u KLS ne uspe da drzi neki nivo...

 

Uzivanje je bilo gledati Rocestija, i to je odprilike to... Antic me je sve u svemu razocarao, ali ako je prica tacna, bar ga nismo placali...

Edited by assignment
Link to comment

Ne znam po kom osnovu zvezda ima prednost domaćeg terena u odnosu na fmp, kada je fmp imao 9-1 u regularnom delu, a zvezda 8-2. Verovatno po osnovu boljeg rezultata u aba, što je sumanuto

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...