Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

14 minutes ago, Ros said:

 

sta je trebao lazic da uradi kao kapiten u toj situaciji?

mislim da se lazic nagledao prepoznatljivog doolovskog pravljenja mulja kad ne ide, sto se uglavnom zavrsavalo zvezdinim porazima.

 

Lupetas kao i obicno. Dulo je znao da pravi sranja kad ne ide, ali ih je uvek pravio on licno, a ne igraci. Sve do pojave Sase Pavlovica igraci Partizana su se ponasali potpuno drugacije od svog trenera, tj. normalno. Niti je ovo juce na kraju utakmice bilo neko pravljenje mulja, vec najobicniji malo jaci faul Andrica da sudija ne bi propustio da ga svira, nista vise. I cisto da i dalje ne ispadas glup u drustvu, Dula nema u Partizanu vec 3 godine.

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

  Da, da, razumemo se, samo sam se nadovezao na tvoj post. 

 

  Inače, Jankela sebi, a i timu posledično, pravi medveđu uslugu svojim ludovanjem jer je i kod sudija na lošem glasu pa mu se sviraju i gluposti. Ona situacija nakon Ročove trojke i promašenog dodatnog penala, kad je dosuđen and 1 na Novici nije videlo faula.

 

 Nekako ostaju u senci sjajni Ročestijevi performansi, bilo ga je uživanje gledati u ove 2 utakmice. I jedna crtica, u seriji sa Partizanom je izveo 16 bacanja na 2 utakmice, protiv Budućnosti u finalu ABA 5 na 4 meča

Link to comment
1 hour ago, Milogled Bluff said:

Middle, vidi sta mi je rekao :( Upravo prolazim kroz toplog zeca :(

 

Jesuis Milogled.

 

 

Bolje pricajte o tome kako je Tamis u dvomecu vise namucio Zvezdu od komsija. O Borcu i Megi da ne pricam... nema vise staarog derbija. :(

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

  Da, da, razumemo se, samo sam se nadovezao na tvoj post. 

 

  Inače, Jankela sebi, a i timu posledično, pravi medveđu uslugu svojim ludovanjem jer je i kod sudija na lošem glasu pa mu se sviraju i gluposti. Ona situacija nakon Ročove trojke i promašenog dodatnog penala, kad je dosuđen and 1 na Novici nije videlo faula.

 

 Nekako ostaju u senci sjajni Ročestijevi performansi, bilo ga je uživanje gledati u ove 2 utakmice. I jedna crtica, u seriji sa Partizanom je izveo 16 bacanja na 2 utakmice, protiv Budućnosti u finalu ABA 5 na 4 meča

to je spirit!

znači ipak sudije krive što zvezda igra evrokup

:isuse:

Link to comment

Или то или Будућност има бољег тренера и екипу која је знала да испоручи у затварању Роча. 

Link to comment
2 hours ago, nenad said:

 

stvar percepcije, ocigledno. 

 

ja forumske ljubitelje blizanaca delim u dve grupe i komentarisem celu ovu situaciju iz te perspektive:

- oni koji su svesni da tu sustinske razlike u nekom moralnom smislu nema

- i ovi drugi kojima navijacka pripadnost do te mere zamagljuje razum pa se ponasaju kao da njihovi ljubimci kenjaju bajadere a ovi drugi ubijaju bele zeke.

 

elem, nevazno, smorio sam i sam sebe sto sam se uopste ukljucio u ovu raspravu, posto je jasno da nikakvi argumenti nece clana druge grupe prebaciti u prvu.

 

 

+1000000

jebem mu misa, preko 90% nas ovde ima 30+ godina. sustina, nismo deca ili nalozeni tinejdzeri

meni je posve normalno da u toku utakmice dozivim neku situaciju potpuno drugacije od navijaca protivnickog kluba

ili da igraca zvezde vise postujem nego nekog slicnog iz partizana, ali to cak i ne mora biti do navijacke subjektivnosti nego jednostavno do cinjenice da tog zvezdinog odlgedam nebrojeno puta, a ovog partizanovog nekoliko puta u sezoni i to uglavnom navijajuci protiv njega

 

ali to bi valjda trebalo biti to

uz povremene zajebancije do pristojne granice sa ljudima koje poznajes ili u ovom forumskom slucaju pises sa njima godinama

 

konstantno trovati kako za tvog blizanca igraju vitezovi, plemenitog duha i kako su sami navijaci tog kluba nekakav uzvisenija bica, a za komsije sve sam pishopata je ludilo mozga

 

 

seca se vecina verovatno da je ovde za vreme partizanove (vujoseviceve) dominacije zvezdasima bilo maltene zabranjeno pisati o kosarci

kao aksiom se uzimalo da je kosarka partizanov sport

da navijaci zvezde o istoj blage veze nemaju (sto je mozda i tacno), ali sa druge strane je bilo dovoljno prijaviti se kao navijac partizana i taj je vec u malom prstu drzao kosarku, sve sama kombinacija grega popovica, fila dzeksona sa po malo obradovica i ivkovica

 

u medjuvremenu smo otisli u neke druge ekstreme

a poenta je da je do nas. svi ili makar ogromna vecina ovde je sposobna pisati normalno, samo treba prihvatiti da i sami povremeno jedemo govna, a ne ici sve dalje i dalje u neko ludilo da bi se satro pobedilo u raspravi, a u stvari pravis idiota od sebe

 

ili "udarati kontru" i provocirati na svakom jebenom topiku u maniru 12godisnjaka, jer eto to je odlican nacin da budes zapazen kao nekakav usamljeni jahac koji se bori protiv copora

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

to je spirit!

znači ipak sudije krive što zvezda igra evrokup

:isuse:

 

     Ta činjenica je odavno apsolvirana, ja samo podsećam.

Link to comment

Onaj gif gde Djenka/Kuzmic karaju Fenerbahce... Eksplozija, ludilo, a Borisa prolazi k'o u menzi je najbolji ikada. Ne mora nikad odigrati nista, usao je u istoriju time. :laugh:

Link to comment
5 minutes ago, Plajvi said:

Onaj gif gde Djenka/Kuzmic karaju Fenerbahce... Eksplozija, ludilo, a Borisa prolazi k'o u menzi je najbolji ikada. Ne mora nikad odigrati nista, usao je u istoriju time. :laugh:

daj link ziv bio

Link to comment

Као да је било прије десет година. Вриштао сам ко Дамјанов Зеленко кад је Куз лупио рампу Екпеу. :Hail:

Link to comment
3 hours ago, fandorin said:

 

     Ta činjenica je odavno apsolvirana, ja samo podsećam.

 

Izduvali ste za evroligu zato sto ste izgubili prvu utakmicu u beogradu. Vec 20 godina je opstepoznato da se u moraci ne moze regularno igrati. Sve sto je trebalo da uradite je da odbranite domaci teren. Nisu vam sudije krive sto to niste bili u stanju.

Link to comment
 
Izduvali ste za evroligu zato sto ste izgubili prvu utakmicu u beogradu. Vec 20 godina je opstepoznato da se u moraci ne moze regularno igrati. Sve sto je trebalo da uradite je da odbranite domaci teren. Nisu vam sudije krive sto to niste bili u stanju.
7 bacanja Ročestija u te četiri utakmice. Primera radi, u seriji protiv vas u prvoj 7/7, u drugoj 8/9 njegova bacanja. A to je samo jedna stvar koja je bila neregularna kroz celu seriju.
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...