Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, Joe D said:

koji je kurac lazicu, zasto se izdrkava na jankovicu ceo mec? 

 

Valjda kapitensko vaspitavanje :dry:

 

Pocelo je vec u 1/4 nakon jedne izgubljene lopte kad je Jankovic krenuo u prodor i bio zatvoren...

 

A ovo na kraju valjda da ga smiri, ali sto ga odgurno kad je bilo koskanje pri kraju sa Velickovicem, ja bih rekao preostro prema saigracu...  Jankovic izvukao tekmu u 4/4 dao 13 poena

Edited by assignment
Link to comment

Rocesti je bio najbolji, ali je Jankara bio prelomni sastojak. Bas ih je ukanalio. Kod Jankovica je problem sto je malo lud. Verujem da je i Brankova reakcija bila zbog toga intenzivnija, jer ne bi me cudilo da Jankara nabode Novicu (tim pre sto je i Novica u tom fazonu). Na kraju i vuk sit i ovce na broju...

 

Sto se Antica tice, mene dusa boli koliko je moga da nam iznese ovu sezonu da bude vrhunska a koliko nije. Malte ne ni jedan pik nije prosao preko njega, dokk je za ostale nase visoke igrace to ozbiljna naucna fantastika. Ali sve ostalo je uzas... 

 

Sad sa Panterima za titulu :lol:

Link to comment

Sa Anticem je bilo krpljenje po sistemu ne placamo ga mi pa ne moze da skodi. Da smo umesto njega doveli nekog kosarkasa a ne penzionera mozda ne bismo dobili Real u Madridu ali bismo uzeli Abu. Neverovatno razocaranje.

Jankovic je psiho, ali bilo bi dobro da ostane i sledeće sezone. On, Dobric, Davidovac mogu da budu dobra osnova.

Link to comment

Antic je odigrao sasvim dobar mec, ne znam gledate li vi ista osim suta na kos u utakmici. Obaska sto je igrao van pozicije, ne vidim kako je to njegova krivica. 

Link to comment

 

9 minutes ago, Joe D said:

Antic je odigrao sasvim dobar mec, ne znam gledate li vi ista osim suta na kos u utakmici. Obaska sto je igrao van pozicije, ne vidim kako je to njegova krivica. 

 

Upravo tako, odlično je branio pick, šteta samo što nismo mnogo ovakvih partija videli ove sezone od njega.

Link to comment
43 minutes ago, Joe D said:

Antic je odigrao sasvim dobar mec, ne znam gledate li vi ista osim suta na kos u utakmici. Obaska sto je igrao van pozicije, ne vidim kako je to njegova krivica. 

 

Pa poenta jeste bila da ne treba njegov ucinak da se svede na prangijanje trojki vec da cepa odbranu kao veceras, a napred da se spusti ponekad i do kosa. Sut ga nije isao, ali i danas i u ponedeljak je ubio Partizanu jedin oruzije kojim su mogli da pariraju. Problem sa Perom ove sezone je kurcobolja i to sto je posle mesec dana birao kad ce da igra, kad ce da trenira, a kenja svima kao da gine 40 minuta svaku tekmu... Zato i napisah da je tuga kad bez treninga pokaze kako se igra odbrana i da nas je bas to kostalo da ne igramo EL dogodine. 

 

 

 

Link to comment

Jedino što će mi biti drago iz ove mučne sezone je to što će (valjda) Top uzeti 1 trofej. Velika je šteta i što se Ročesti nije pojavio u Ra eri...

Za sledeću sezonu sve je manje-više neizvesno. Čo neće ostati, Top neće ostati, igraćemo valjda taj EC, što može da bude i jako dobro, jurićemo ABA titulu u rekao bih dosta jačoj konkurenciji nego ove sezone.

Od igrača ćemo se pozdraviti vrv sa svim strancima...ostaju Dobrinjo, Davi-dovac, Jankara, drvo Jova, Radanov. Bilo bi dobro da Danguba ostane. Laza bi i mogao negde preko.

Iz FMP-a cenim da se prebacuje Ojo i možda onaj Nenadić koji igra kao na drogama ovaj kls.

Otprilike trebaće nam još jedno 5-6 igrača. I trener najverovatnije.:fantom:

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...