Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

U nogama igraca Rome se nazire dug put sredinom nedelje i tezak mec u Harkovu. Pri tom u spicu je "novajlija"  tako da i ono malo kreacije ne zavrsava na pravom mestu. Ceka se minijatura Undera ili prekid za Kokija.

Sa druge strane Milan poletan, na krilima novog trenera, ali deluje kao kad bi Rino glumio Kaku. Egzemplar je Naingolan koji sa jedne strane svog sesnaesterca salje poprecnu loptu ka stoperima direktno u noge Hakanu koji ne uspeva taj poklon da iskoristi nego jos dopusta Naingolanu da njegovo oklevanje iskoristi i ispravi svoju gresku.

Link to comment

Najjace mi je kako Gatuzo pisa po teoriji da je mozak kod trenera bitan za dobro obavljanje posla. Odje se klanjaju Monteli, Di Francesku i ostalim Macarijima... dodje lik i polupa ih sve. :lolol::Hail:

Link to comment
12 minutes ago, MiddleClass said:

Najjace mi je kako Gatuzo pisa po teoriji da je mozak kod trenera bitan za dobro obavljanje posla. Odje se klanjaju Monteli, Di Francesku i ostalim Macarijima... dodje lik i polupa ih sve. :lolol::Hail:

 

Jok, potreban je mozak u onoj meri da budes dovoljno razuman da izvedes najbolji tim koji imas i da se drzis toga. Covek izvodi najbolju postavu, ne jede govna sa kreativnim nebulozama, poboljsao je timski duh i to je sve.

Link to comment
40 minutes ago, crtamOrasi said:

Pazi, na sta je coravi hipster dabar nacinio ovu ekipu ne bih imao nista protiv ni Spallettija.

Montella bi bio skroz ok, bar bismo igrali tecan fudbal. Gde da potpisem?

Sad kad na leto dovedete 1 Sinisu 

Edited by Cash
Link to comment
On 2/23/2018 at 5:03 PM, maharaja said:

Naredne utakmice su pakao:

Roma-Milan

Lazio-Milan

Milan-Inter

Milan-Arsenal

Genoa-Milan

Arsenal-Milan

 

1 down, 5 to go :fantom:

 

Mora se priznati da Gatuzo radi sjajan posao s obzirom na ono sa cime raspolaze, dva meseca bez poraza, u 12 utakmica 9 pobeda i 3 remija, uz samo 4 primljena gola.

 

Ne znam za Lacio u sredu, ali mislim da nije postojao bolji tajming za utakmice sa Interom i Arsenalom, s obzirom da su i jedni i drugi u kanalu.

Link to comment

EdF previse rotira i mislim da je to najveci problem. Na stranu to sto od pocetka sezone mora da se promasi 5 sansi da bi se dao gol (ne racunajuci palijanje Kolarova, Perotija ili Radje)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...