Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Siniša se poigrava sa svojima, mada uz pomoć igrača više

Čudi me da  do sada još nije trenirao Lazio, iako je verovatno samo pitanje vremena
On je baš pravi čovek za njih po fudbalskoj filozofiji, a i po vanfudbalskoj

random ilustracija

DQrOGOHW4AAh_iG.jpg

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Kakav penal nije sviran laciju, i kako je iskljucen immobile, sve uz pomoc VARa :lol:

 

A sto se Mihe tice, ko zna, mozda bude trenirao Lazio u nekom trenutku, mada je pitanje koliko ce dugo jos trenirati Torino. Nisam siguran da ce izdrzati do kraja sezone

Link to comment
8 minutes ago, levi said:

Siniša se poigrava sa svojima, mada uz pomoć igrača više

Čudi me da  do sada još nije trenirao Lazio, iako je verovatno samo pitanje vremena
On je baš pravi čovek za njih po fudbalskoj filozofiji, a i po vanfudbalskoj

random ilustracija

DQrOGOHW4AAh_iG.jpg

No, no, po tom pitanju Miha ima najmanje jedan drugi bivši klub da ovjeri.:)

Link to comment
53 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

A sto se Mihe tice, ko zna, mozda bude trenirao Lazio u nekom trenutku, mada je pitanje koliko ce dugo jos trenirati Torino. Nisam siguran da ce izdrzati do kraja sezone

Bilo je vec price da nece produziti ugovor koji mu valjda istice na kraju sezone, tako da bi to bilo to. Ne verujem da ce popiti pedalu, nije bas da Torino moze da puca previse visoko, a sad trenutno ne stoje tako lose.

Link to comment
Bilo je vec price da nece produziti ugovor koji mu valjda istice na kraju sezone, tako da bi to bilo to. Ne verujem da ce popiti pedalu, nije bas da Torino moze da puca previse visoko, a sad trenutno ne stoje tako lose.
Bilo je priča da bi mogao već sutra da popije otkaz, mada je ovom pobjedom vjerovatno kupio još vremena
Link to comment

Ne diraj mi Benevento. Otkad su izvukli bod Milanu kladionice se dosetile kako da izvuku evritje mas(n)e i organizovale takmicenje svako kolo da se pogadja tacan rezultat njihove prve pobede [emoji16] daju neki bonus od 10k koji se deli pobednicima uz prigodnu plaketu (i mozda kilu caciocavallo [emoji39] ).

Tako stavim svako kolo evritja2 na 2:1 da imam nadu i kad prime prvi gol...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...