Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Које? Ово?

 

https://twitter.com/Sammy_Goal/status/889914488736165888/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.redcafe.net%2Fthreads%2Fleroy-sanes-tattoo-sane-gets-tattoo-signifying-the-special-moment-he-scored-a-tap-in-vs-monaco.429206%2Fpage-4

 

Руксин паметница, зна ако он ово постави биће мање прцања. Али, и то се решава тако што се без квота пренесе слика на нову страну.  

:fantom:

 

 

Link to comment

Ne, mislim da je u pitanju proslava ovog slavnog gola iz još slavnijeg dvomeča

 

Mj61oG.gif

 

 

Znam da mi ljubitelji pamtimo te duele kao najbolju reklamu za evropski fudbal u poslednjih 10 godina, ali momak je zapravo samo hteo da obeleži prvi od mnogih u LŠ :)

Edited by Ruxin
Link to comment

Тетоважа није реалистична, на њој se не види да је гол дао из офсајда. :fantom:

 

едит: Пар минута након што сам помислио да се до краја животе нећу срести ни са чим глупљим од ове тетоваже, Бошко Ђуровски ми прегорео мозак изјавом да се упутства тренера не разликују када тим игра 4-4-2 и 4-2-3-1. 

Edited by Прслин
Link to comment

kao back-upovi nisu losi. conte se jos uvek nije predao za alexa sandra. na kraju ce on biti nesto kao stones ili koulibally prethodnih leta

Link to comment

Ox, lol, to je ono kao kad obrneš Diablo pa kreneš ponovo sve ispočetka 

još se dalo Sitiju fore, nećemo mnogo da se pojačamo, da se ponadaju nešto

Link to comment

Продадосмо Ешлија Флечера за 6.5-7 милиона фунти. Отишао у Боро. Центарфор коме се утростручила цена након сезоне у којој је давао гол на свакој четвртој утакмици. Лудило. И није продат због Чиче, већ због Тонија Фернандеза, клинца који је прошле године давао гол по утакмици у Премијер лиги 2, односно U23 лиги, у коме је Вест Хам у пет тимова са најмлађим играчима (остали су Фулам, Тотенхем и оба манчестерска геј клуба).

 

Са друге стране, појављују се први наговештаји да би Ливерпул могао да се у случају продаје Кутиња појача Ланзинијем. Ливерпул би у целој тој трансакцији био у добитку једно 50 милиона фунти, а играчки би остао ту где је и сада. Ко још није провалио какав је играч овај клинац, није гледао Вест Хем откад је Паја ухватио пртину.  

Link to comment

Продадосмо Ешлија Флечера за 6.5-7 милиона фунти. Отишао у Боро. Центарфор коме се утростручила цена након сезоне у којој је давао гол на свакој четвртој утакмици. Лудило. И није продат због Чиче, већ због Тонија Фернандеза, клинца који је прошле године давао гол по утакмици у Премијер лиги 2, односно U23 лиги, у коме је Вест Хам у пет тимова са најмлађим играчима (остали су Фулам, Тотенхем и оба манчестерска геј клуба).

 

Са друге стране, појављују се први наговештаји да би Ливерпул могао да се у случају продаје Кутиња појача Ланзинијем. Ливерпул би у целој тој трансакцији био у добитку једно 50 милиона фунти, а играчки би остао ту где је и сада. Ко још није провалио какав је играч овај клинац, није гледао Вест Хем откад је Паја ухватио пртину.  

 

Uz rizik da ispadnem glup, za to bi trebalo imati već (polu)retardiran Barselonin sportski sektor koji pritom full time troši neki LSD ili već šta slično. Hipotetičkih 150M evra za Kutinja je realno za ustanak i paljenje stadiona...

Link to comment

 

Са друге стране, појављују се први наговештаји да би Ливерпул могао да се у случају продаје Кутиња појача Ланзинијем. Ливерпул би у целој тој трансакцији био у добитку једно 50 милиона фунти, а играчки би остао ту где је и сада. Ко још није провалио какав је играч овај клинац, није гледао Вест Хем откад је Паја ухватио пртину.  

Ako su isti zašto je 1 skuplji 50 miliona funti? Inače taj klinac ima 24 godine, dete takoreći. 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...