Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Bez brige, setiće se već i sam poručnik tamo negde do osmog kola da iako je klopara dobio apsolutno sve što je tražio - pep je i dalje uložio 500 hiljada miliona goddamnit!! :fantom:

Link to comment

@Ruxin kako mislis dobio apsolutno sve sto je trazio? 

koji trener u danasnje vreme ima takav luksuz, osim mozda pepare, moua, zizua i eventualno valverdea?. :fantom:

oni tj. njihove gazde prepune kapitala su tu da pokvare sve sto su obicni smrtnici ikada zazeleli

Edited by cvrlle
Link to comment
17 minutes ago, cvrlle said:

@Ruxin kako mislis dobio apsolutno sve sto je trazio? 

koji trener u danasnje vreme ima takav luksuz, osim mozda pepare, moua, zizua i eventualno valverdea?. :fantom:

 

Još nisam čuo da mu je nešto odbijeno, znam samo da mu je dugo vremena trebalo da krene da krcka nataložene milione jer ga bio strah. Kad ulažeš pare ljudi onda očekuju nešto zauzvrat jbg. :happy:

 

Edit - johne ima posebna tema za jokana. Ovde trubimo kakav je klop luzer, murinjo nemač pojma, a pepara mega car :sleep:

Edited by Ruxin
Link to comment

eeee sad... ''dobio apsolutno sve sto je trazio'' i ''nisam cuo da mu je nesto odbijeno'' su apsolutno dva sveta razlicita.

za ovo drugo si verovatno u pravu a od ovog drugog je klopara jos uvek miljama daleko. 

Link to comment
4 minutes ago, Sam Spade said:

 

Miloe.

 

haha:thumbsup:

miloe ima terzana. terzan ima madjiu aleka. alek poseduje nadprirodne moci. tako da se miloe ne racuna...:whistle:

Edited by cvrlle
Link to comment
16 minutes ago, cvrlle said:

eeee sad... ''dobio apsolutno sve sto je trazio'' i ''nisam cuo da mu je nesto odbijeno'' su apsolutno dva sveta razlicita.

za ovo drugo si verovatno u pravu a od ovog drugog je klopara jos uvek miljama daleko. 

 

Ako te dobro razumem - pa ono, morao bi liverpul ponekad i da osvoji nešto ako misli da privuče taj neki fudbalski krem. Nije da je to mnogo bitno, jer kod nas ionako samo murinjo vodi tu bajernbarsareal politiku pakovanja svecke klase na svecku klasu. Skromni pepara uglavnom dovodi talente koje oblikuje u nešto, nije kao da klop nema tu opciju. :sleep:

 

Edit - pocha da i ne spominjem

Edited by Ruxin
Link to comment

Goretzka i draxler su imali baš teške odluke pred sobom - da li da se priključim ekipi koja je poslednji trofej osvojila u godini majanske apokalipse ili pak psžu/bajernu?

 

Nije stvar finansija, postaćete dosta primamljivija destinacija kad budete imali da ponudite i nešto konkretno pored seksi fudbala i trenera koji je smešan na konferencijama.

Edited by Ruxin
Link to comment

Da li će Bejl nakon odlaska Salaha u Real preći u Lpool Ili u Totnam?

 

edit 

Setio sam se još 1 našeg čoveka u Pl Luka Maximović

 

C Palace ispadni

Edited by čekmeže
Link to comment

Nek me kvotuje neko kako pišem milivojević :sleep:

 

A bejl je mator, propo, ima ogroman ugovor i igra po levom krilu što komšiluku apsolutno ne treba. Sve je jasno :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...