Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Lovren je pakao, ali sta ovaj Gomez radi? Umesto da brani igraca on se povlaci u hektar zemlje gde nam nikog od protivnika i znacajno siri ruke posle gola u fazonu "alo sta radite?"

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Gomez je precenjeno derle, dve ključne godine je izgubio zbog povrede a sve vreme ga šetaju sa štopera na levog beka, pa na desnog beka, pa nazad na štopera. Može još nešto da bude od njega, ali sa 20 godina ne može da bude prvi šegrt Matipu.

 

Matip je tu jedini pristojan štoper, što je neverovatno za tim koji cilja na kao neki širi vrh tabele. Lovro je Lovro, Gomez je dete, a Klavan je estonski rekreativac. Niko me neće ubediti da letos nije mogao da se dovede igrač duplo bolji od sve trojice, verovatno za manje pare od onih koje su uzalud nudili za VVD.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Mislim da ce na kraju rasprava Klopp v Rodgers biti rasprava Golf II v Aston Martin. Liverpool igra jednako glupo na Wembleyu kao i Borussia u CL prije neku sedmicu.

Link to comment

Ponekad zaboravim, koliko je Liverpool zabavan za gledanje. :lol:

Možda navijačima junajteda. Meni se povraća.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Rene sta ima spektakurano u -12 od prvog posle 9 kola?

 

Svaki put kad vidim Firmina u spicu dodje mi da povratim. Kakvo tracenje talenta.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Znaci, kakav je Klopp Wenger sto se tice transfera... Svjesno ides u sezonu sa Mignoletom kao brojem 1 i sa Lovren-Matip kombinacijom najboljih stopera pa onda u cudu pobrstis 9 (and counting) komada kod Cityja i Spursa.

Link to comment

 

 

Svaki put kad vidim Firmina u spicu dodje mi da povratim. Kakvo tracenje talenta.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

kakavog talenta?

 

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Link to comment

Pa Stukijevog :P

 

Ali Firmino je najbolje partije pružao upravo kao lažna devetka. Problem je što to nikako ne ide protiv tri štopera - povučeš se, jedan krene za tobom, a pozadi ne ostane nikakva rupa jer su tu još dvojica da skupe. 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...