Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Ne znam što žališ za Karlitom, on sigurno ne bi uzeo PL

Zašto ne? Već je to radio, uz brdo golova, vjerovatno i lijep fudbal. Ali jebeš to, fora je da se napravi ta prokleta hemija kakva je krasila Fergija i MU, profesora i Arsenal u najboljim danima ili danas Poketinu što se dešava sa Tot a sutra Klopu i Lpoolu. To kad se desi, trofeji će sami da se redaju (MU je institucija). Don Karlo je od onih koji ne robuju sistemima, formacijama, ne libi se igrati otvoreno i lucidno, a to je ono što prokleti Shitz ima danas, iako ne vjerujem da će potrajati ta ljubav sa Pepom, a nadam se i da će kratkog vijeka biti njihovo izbivanje sa mjesta koje im pripada (12.-7.)

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Sekto, koji je minimalan rezultat koji garantuje murinja u junajtedu i dogodine sad kad nema lige evrope?

 

Pitam za druga :fantom:

 

Popularnost koji puni kasu svaki dan, globalni fenomen zvani Murinjo.

Ko je danas pricao, sem tebe, o 3:0 na Etihadu? A zahvaljujuci Murinju deca sirom sveta otkrivaju geografiju ENG i saznaju da se kozna mesina udara i u tamo nekom Hadersfildu :fantom: 

Link to comment

Aha, znači mlatite lovu na cirkusu zvanom murinjovo propadanje? Pa to je onda super, long may it continue! :)

 

Mi smo se ipak odlučili za drugu rutu i to neko igranje prejebenog fudbala :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

i saznaju da se kozna mesina udara i u tamo nekom Hadersfildu :fantom:

Tamo neki Huddersfield je osvojio vise titula od Tottenhama, Arsenalu dao Chapmana, a Liverpoolu Shanklyja. :fantom:

Link to comment

Znas li sto je Pep ovako pozurio? On rece trebace 10-tak godina.

Pogrešno ste razumeli pepovske reči. Pokušavao ja još onomad da budem spona između njegove genijalnosti i tog vašeg smrtničkog nivoa kapiranja fudbala, ali očigledno bez uspeha.

 

Pitanje je bilo tipa "koliko treba sitiju da bude nivo barse, reala". Pepara i ja smo to otprilike skapirali kao - koliko treba sitiju da bude ekipa koja će pet, šest godina za redom da igra minimum polufinale lš i osvoji je jedno 2 puta za to vreme. Maliciozni zaključili da je pep reko da će igrati dobar fudbal sa sitijem za 10 godina. :dry:

Edited by Ruxin
Link to comment

Niko ne komentariše Bufalov gol? Gde je šta radi Maradona?

I mene je podsetio na Meksiko '86. Zaista sjajan gol Bufala.

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Link to comment

Lepo ih je promešao, ali tu je ipak najbolji potez Dosonov beskompromisni bodiček na saigraču Niomu :Hail:

 

Koliko Sotonama igra Boufal ovih dana? Ranije je sve nešto mrljavio sa klupe.

Link to comment

Pa onako...poor man's Pajin gol protiv Midlzboroa prošle sezone...iz vremena pre nego ga je "uhvatila nostalgija za toplim Marsejom",  dok je još bio "better than Zidane" i u srcu nosio claret and blue.

Link to comment

Aha, znači mlatite lovu na cirkusu zvanom murinjovo propadanje? Pa to je onda super, long may it continue! :)

 

Mi smo se ipak odlučili za drugu rutu i to neko igranje prejebenog fudbala :fantom:

 

UTD je odavno, tj. prvi, skapirao na cemu sve moze da se mlati lova. Profit na kraju fiskalne sezone opravdava sve.

 

Kad ce taj "prejebeni fudbal" da izrodi neki trofej?

 

Tamo neki Huddersfield je osvojio vise titula od Tottenhama, Arsenalu dao Chapmana, a Liverpoolu Shanklyja. :fantom:

 

Nisi fer citiraj ceo post. Ja sam lepo napisao "deca sirom sveta" - ne znam bas koliko dece ima na ovom forumu?

 

 

Cuj vise od Tottea koji ima koliko, jednu, dve titule? :lolol:

Link to comment

Zašto ne? Već je to radio, uz brdo golova, vjerovatno i lijep fudbal. Ali jebeš to, fora je da se napravi ta prokleta hemija kakva je krasila Fergija i MU, profesora i Arsenal u najboljim danima ili danas Poketinu što se dešava sa Tot a sutra Klopu i Lpoolu. To kad se desi, trofeji će sami da se redaju (MU je institucija). Don Karlo je od onih koji ne robuju sistemima, formacijama, ne libi se igrati otvoreno i lucidno, a to je ono što prokleti Shitz ima danas, iako ne vjerujem da će potrajati ta ljubav sa Pepom, a nadam se i da će kratkog vijeka biti njihovo izbivanje sa mjesta koje im pripada (12.-7.)

 

Čovek za 20 godina vođenja najjačih ekipa na svetu, ima ukupno četiri titule nacionalnih prvaka, od čega dve sa klubovima sa kojima je teže izgubiti titulu nego je osvojiti (PSŽ i Bajern). Meni je to malo indikativno. 

Link to comment

Pa onako...poor man's Pajin gol protiv Midlzboroa prošle sezone...iz vremena pre nego ga je "uhvatila nostalgija za toplim Marsejom", dok je još bio "better than Zidane" i u srcu nosio claret and blue.

Gde je taj covek? Kako danas igra? Nije bilo boljeg igraca za Vest Hem od njega, a cini mi se, ni boljeg kluba od Cekicara za samog Pajea.

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...