Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

što, misliš da, recimo, kada BBC nešto objavi, to nema neku ozbiljnost i težinu?

 

BBC, SKY i Guardian su mi na dnevnom nivou, dok Sunove i Mirore procitam samo ovde ili na tw. Ali reci da je sve sranje iz ESP stampe je preterivanje.

Link to comment

Izgleda da je Gabriel otisao u Valenciju. Steta, ali mora se tim skresati. Onaj klizeci kad je sredio belgijskog Adebayu Akinfenwu na Emiratima kod 2:1 protiv Evertona ostaje kao simpa uspomena, a i ono gazenje smrada Arnautovica mi nije bilo mrsko.

Link to comment

Definitivno nam treba backup štoper, a evans je:

- dovoljno dobar

- adekvatan za pepov segsi fudbal

- ne mora da se prilagođava ligi, čak ni gradu

- englez je

 

Već sam objašnjavao, ali ajde opet - za lš možeš da registruješ max 25 igrača. Od tih 25 četiri moraju biti tvoji klinci. Tu siti nema praktično nikog, ostaje 21. Od 21 još četiri treba da su engleski klinci. Tu imamo samo stounsa, rašu i sad vokera ako se ne varam. Znači backup štoper praktično mora da bude domaći, tako da je ovo taman pojačanje ako je istina.

 

To objašnjava i zašto su stouns i raša plaćeni koliko su plaćeni. I zašto nema jebene šanse da ih se pep skorije odrekne, iako nemači pojma često pišu na tu temu. Dobro, pomaže i to što igraju fudbal ko zmajevi. :fantom:

Takođe pojašnjava u kakvim uslovima bog trenerstva stvara novu evropsku fudbalsku silu, ali izdržaćemo.  -_-

Link to comment

Takođe pojašnjava u kakvim uslovima bog trenerstva stvara novu evropsku fudbalsku silu, ali izdržaćemo.  -_-

treba izdrzati ovaj udarac ... WBA reject 18m from City for Evans. :lol:

Link to comment

Definitivno nam treba backup štoper, a evans je:

- dovoljno dobar

- adekvatan za pepov segsi fudbal

- ne mora da se prilagođava ligi, čak ni gradu

- englez je

 

Već sam objašnjavao, ali ajde opet - za lš možeš da registruješ max 25 igrača. Od tih 25 četiri moraju biti tvoji klinci. Tu siti nema praktično nikog, ostaje 21. Od 21 još četiri treba da su engleski klinci. Tu imamo samo stounsa, rašu i sad vokera ako se ne varam. Znači backup štoper praktično mora da bude domaći, tako da je ovo taman pojačanje ako je istina.

 

To objašnjava i zašto su stouns i raša plaćeni koliko su plaćeni. I zašto nema jebene šanse da ih se pep skorije odrekne, iako nemači pojma često pišu na tu temu. Dobro, pomaže i to što igraju fudbal ko zmajevi. :fantom:

Takođe pojašnjava u kakvim uslovima bog trenerstva stvara novu evropsku fudbalsku silu, ali izdržaćemo.  -_-

:lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...