Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

nema nista od rosea.

 

oxlade-chambarlain, drinkwater, sergi roberto, cancelo, vvd, barkley, aurier, cedric, sandro

 

najrealniji su prva trojica.

 

izgleda nista ni od ox-a. wenger ga ne zeli prodati, pogotovo ne nekome kome ocajnicki treba igrac. pametan za razliku od nekih.

Edited by 189-
Link to comment

Hm, slabo je to, bolje da meni da tih 130 miliona. Btw, ne znam uzrok lakog odricanja od Matica i Koste, ali tim je izgubio kompaktnost, ne vidim neki pravac kojim hoce da ide Konte.

Link to comment

nema nista od rosea.

 

oxlade-chambarlain, drinkwater, sergi roberto, cancelo, vvd, barkley, aurier, cedric, sandro

 

najrealniji su prva trojica.

 

izgleda nista ni od ox-a. wenger ga ne zeli prodati, pogotovo ne nekome kome ocajnicki treba igrac. pametan za razliku od nekih.

Nista ne treba kupovati od Valensije, skart roba. Ni ovo ostalo nije bogznasta.

Link to comment

stigao sam do stadijuma gde me uopste ne interesuje ko ce da dodje, samo nek kupe 3 igraca i cao.

 

evo sad ce kupiti drinkwatera za 40 miliona funti da bude hg i to kao cetvta opcija za sredinu terena. bakayoka smo platili manje npr.

 

aurier je saban. za cancela sam cuo da nije bas tako dobar koliko se cinilo da ce biti pre nekoliko godina, ox nema sanse, barkley verovatno ne zeli da sedi na klupi, cedrica nikada nisam gledao, sandro ima 0% sansi...sergi roberto ima najvise logike tako da ce sigurno izabrati neki durgi klub ili ostati u barceloni, vvd nam ne treba pa me ne bi cudilo da dodje.

 

sad su se setili da zajedno sednu sa conteom i da porazgovaraju za pojacanja. sada kada su sve ekipe kupile ono sto im treba i jedino sto je preostalo su igraci koji nisu dovoljno kvalitetni ili igraci za koje moras dati duplo vise para nego sto realno vrede...

 

fuckin ruben neves je otisao u championship za sitnis a itekako je mogao da pripomogne ovoj ekipi. 

Link to comment

Mislim da je to jedna od stvari koje ne mogu da se sakriju, ako je stvarno tako, brzo će se saznati.

 

 

 

In other news, Murinjo želi da se Ibrahimović vrati - ali kao trener!  :Hail:

 

 

 

 

Edited by Jeremija
Link to comment

Pazi, Mundo Deportivo je dosta respektabilan, mislim da je uz Sport jedan od glavnih kad je u pitanju pisanje o Barseloni, tako da ne bih ništa (a priori) odbacivao. 

Edited by Jeremija
Link to comment

Jeste, isto tako 'respektabilni' mediji su prošle nedelje najavili za petak predstavljanje Kutinja na Nou Kampu :lol: Bukvalno postoje 2-3 medija iz Britanije koje je okej prenositi, a što se tiče medija iz Španije, taj broj je zakucan na nuli, pogotovo na ovakve teme.

Edited by copkillah
Link to comment

OK, ako tako vidiš, reći ću ti kako ih ja vidim (Španske medije).

 

 

Don Balon i Marca su čisto djubre, sem što Marca dobro dodje da se vidi kojeg igrača Real želi da se ratosilja a kojeg  da dovede. Sport i As su dosta hit and miss, ali, iz mog iskustva, barem što se tiče Mančester Junajted vesti, MD su dosta pouzdani i kad su u pitanju dobre i loše vesti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...